2733
2734

داستان آشنایی نمیگم با یک آقای ترک)استانبول( آشنا شدیم ایشون از تمامی جهات عالین شغل اخلاق خانواده و....

قصدشان ازدواجه منم همینطور از طرفی سنم کم نیست خاستکار هم ندارم و خب این بهتره یجورایی برام ایشون مادرشون هم آوردن من ببینن و پسندیدن خودشون هم هی میان ایران و میرن برای دیدن من حالا حرف من اینه مادرشون و خودم تمایل داریم مدت آشنایی ما بیشتر باشه مثلا تا اخر آذر ماه من چطو ب خانوادم بگم؟ با روانشناس مطرح کنم اون بگه؟ من واقعا دوسش دارم اونم همینطور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

نظر شخصی من اینه که با هم قوم خودتون ازدواج کنید بهتره

این تفاوت های فرهنگی بعداً مشکل ساز میشن

بعدشم عمه ی دوست من با یه فرد ترکیه ای ازدواج کرده میگه انگار شدم نوکر مادرش

میگه تعصب خاصی رو مادرشون دارن و یجورایی عروس رو خدمتکار مادرشون میدونن همشون هم یه جا زندگی میکنن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
نظر شخصی من اینه که با هم قوم خودتون ازدواج کنید بهتره این تفاوت های فرهنگی بعداً مشکل ساز میشن بع ...

ما درمورد همه چیز توافق کردیم  خونه مجزا و... 

الان موندم با روانشناس مطرح کنم اون ب مادرم بگه؟

2740
مطرح نکردم اون کل خانوادش میدونن  من میترسم بگم  میخام برم روانشناس اون مطرح کنه &nbs ...

من خانوادتو نمیشناسم اما با یکی که راحت‌تری مثلا مادرت کم کم خودت مطرح کن شاید راحت‌تر کنار بیاد نسبت به مشاور، ترک هستن فکر نمیکنم مخالفتی باشه چون خیلی فرهنگ نزدیکی داریم

من خانوادتو نمیشناسم اما با یکی که راحت‌تری مثلا مادرت کم کم خودت مطرح کن شاید راحت‌تر کنار بیاد نسب ...

ببین دقیقااااا هرچی من میگفتم رسم ما اینه اونم میگف ماهم همین طور فقط فرقش این بود میگف برا عروسی  کل فامیل ما طلا میدن من گفتم ما فقط مادر پدرم

ما درمورد همه چیز توافق کردیم  خونه مجزا و...  الان موندم با روانشناس مطرح کنم اون ب مادر ...

اره اول با روانشناس حرف بزن

بببین مادرت رو قشنگ راضی کن ایران موندن فایده ای نداره

فوقش یک درصد بد شد میتونی جدا شی همونجا هم زندگی مستقلی داشته باشی

کلا ازدواج شانسیه

کورد از سنندج
اره اول با روانشناس حرف بزن بببین مادرت رو قشنگ راضی کن ایران موندن فایده ای نداره فوقش یک درصد بد ...

من اصلا تمایل ب ایران موندن ندارم از طرفی میتونم اونجا دکترام بحونم

2706