2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

تا جایی که میدونم قبل از عید فطر باید پرداخت شه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2738

اگه نون خوری سه کیلو گندم اگه برنج خوری ۳کیلو برنج   موندم اونایی که برنج کیلویی ۱۰۰ به بالا میخورن با چه رویی ۱۸۰ تومن میدن چرا مراجع عدد تعین کردن خدا میدونه      من که سال گذشته فقط نمیدونه خوردیم اونم از ۳۴ تومن تا ۴۵ تومن نفری ۳تا ۴۵ تومن یعنی ۱۳۵ تومن میدم 

عزیزم از منبع آگاه و مرجع تقلید بپرسید

ما بیشتر برنج میخوریم .روزه هم اصلا دلمون چون نمیخواد نمیگیریم .ایا دادن فطریه با این وضع موجود واجبه .اگه واجبه باید به کی بدیم .از نظر اقتصادی هم زندگون بخور نمیرمیگذرونیم .بهتر نیست بهمون کمک بشه تا ما به دیگران کمک کنیم 😅🙄

ما بیشتر برنج میخوریم .روزه هم اصلا دلمون چون نمیخواد نمیگیریم .ایا دادن فطریه با این وضع موجود واجب ...

تواین اوضاع مردم شکم خودشون رو سیر کنن شاهکاره.فطریه

پیشکش.البته کمک به فقرا توهرشرایطی جز انسانیته اشتباه نگیری با اون 

تواین اوضاع مردم شکم خودشون رو سیر کنن شاهکاره.فطریه پیشکش.البته کمک به فقرا توهرشرایطی جز انسانیته ...

نه کمک خودم زیاد میکنم ولی میگن فطریه فطریه این دیگه  ک    ان سوزی داره😅😅🤭

اگه نون خوری سه کیلو گندم اگه برنج خوری ۳کیلو برنج   موندم اونایی که برنج کیلویی ۱۰۰ به بالا می ...

وای ما برنج فقط ایرانی خوردیم چون شمالم زندگی میکنیم برنج خوریم .روزه هم که اصلا نمیگیریم .ولی فطریه هم نمیدیم.کمکم دلم بخواد میکنم اونم به اشغال جمع کنا و معتادا خیابون 

2706