2737
2734
عنوان

پاشدم حاضر شدم برم دانشگاه😂😂

253 بازدید | 18 پست

دیدم خیابون بشدت خلوته شک کردم زنگ زدم از یکی پرسیدم امروز تعطیلی چیزیه؟گفت عیدفطره😂😑

ازونورم نزدیک بود سوار ماشین شم مرده گفت بیا جلو بشین😐گفتم برو آقا

خوب شد طرف منحرف از آب درامد وگرنه الان عین اسگلا تا دانشگاه رفته بودم😑😂

حسنی به مکتب نمی رفت 

وقتی میرفت عید فطر بود 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شانسی آوردی‌..

دزدیده چون جان می روی اندر میان جان من/سرو خرامان منی ای رونق بستان من/چون می روی بی‌من مرو ای جان جان بی‌تن مرو/وز چشم من بیرون مشو ای شعله‌ تابان من/هفت آسمان را بردرم وز هفت دریا بگذرم/چون دلبرانه بنگری در جان سرگردان من
2742

منم خواستم برم باشگاه

دزدیده چون جان می روی اندر میان جان من/سرو خرامان منی ای رونق بستان من/چون می روی بی‌من مرو ای جان جان بی‌تن مرو/وز چشم من بیرون مشو ای شعله‌ تابان من/هفت آسمان را بردرم وز هفت دریا بگذرم/چون دلبرانه بنگری در جان سرگردان من
حسنی به مکتب نمی رفت  وقتی میرفت عید قطر بود    

شاید باورت نشه ولی دقیقا دومین جلسه ای که بعد عید دارم میرم😂😂😭فقط یه دیروز رفته بودم

هعی چقدرم آرایش کردم عطر اینا زدم،گفتم یبار عین آدم برم

2738
خیلیی حسه خوبیه😂😂

ن باو کلا ۴ ساعت خوابیده بودم حرص خوردم😭😂تو نمیدونی چقدر حرص زدن حاضر شم ولی خوب شد چون کلاس عملی داشتم شلوار ورزشیم شسته نبود،فردا قشنگ ریلکس میتونم برم خرید لباس

منم یه بار جمعه می خواستم برم😂😂

داشتم خواب میدیدم که از امتحان جا موندم وقتی از خواب بیدار شدم سریع مثل دیوونه ها لباس پوشیدم اومدم که برم مامانم گفت کجااا؟؟؟😂😂

دختری به رنگ سبز💚 از جنس برف❄️ با روان آبی🩵میخندید وَ در نگاهش غَمی میرقصید.تا میایم بفهمیم چ مرگمون شده‌‌‌  یه مرگ دیگمون میشه:) دنبال زخمی تازه می گشت،تا دردش را از یاد ببرد:)درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!!  چقدر زیبایند آنان که از ریشه خوبند🍃پس از تحمل آن همه درد کسی که به مقصد میرسد دیگر همانی نیست که به راه افتاده بود در این دنیای بی رنگ تو سبز باش💚🌱گاهی امید، تنها دارایی یک انسان است.. درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است  ما سبز تر از تمام تبر هایی که خورده ایم ادامه می دهیم :) من اعتراض دارم به رنگ سرخ که سوزاننده است، به آبی که سرده، به زرد که رنگ جداییه، به هر رنگی که رنگ روح زندگی توش نیست، رنگ روح زندگی سبزه...فقط سبز!
😂😂😂😂 اسم کاربریتو درست خوندم؟فوجوشیی؟😭

آره😂امروز بعد مدت ها میخوام بی ال ببینن،این سریال کره ای که فکر کنم جدید امده،حیف کره ای ها صحنه ندارن

آره😂امروز بعد مدت ها میخوام بی ال ببینن،این سریال کره ای که فکر کنم جدید امده،حیف کره ای ها صحنه ند ...

حیف واقعا..کره بی الاش جالب وقوی نیست😭😂

ملکه اشکارو ببین خیلی قشنگه

2706