2733
2734

داستان آشنایی نمیگم با یک آقای ترک)استانبول( آشنا شدیم ایشون از تمامی جهات عالین شغل اخلاق خانواده و....

قصدشان ازدواجه منم همینطور از طرفی سنم کم نیست خاستکار هم ندارم و خب این بهتره یجورایی برام ایشون مادرشون هم آوردن من ببینن و پسندیدن خودشون هم هی میان ایران و میرن برای دیدن من حالا حرف من اینه مادرشون و خودم تمایل داریم مدت آشنایی ما بیشتر باشه مثلا تا اخر آذر ماه من چطو ب خانوادم بگم؟ با روانشناس مطرح کنم اون بگه؟ من واقعا دوسش دارم اونم همینطور

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ایشون به خانوادش معرفی کرده شمارو شما ام بگو اگه از هر لحاظ عالیه خب خانوادت باید اوکی باشن

من همش خجالت میکشم اون گفته من نگفتم  میترسم درجا بگن ن  نوبت روانشناس میخام بگیرم برم اونجا اون کمکم کنه معرفیش کنم خانوادم ب شدت ب روانشناس اعتقاد دارن  

شما اگه بودی دخترت ب پسری ک  بهترین دانشگاه درس خونده شغل خوبی داره و عاشق دختره اما خارجیه میدادی

2740
من همش خجالت میکشم اون گفته من نگفتم  میترسم درجا بگن ن  نوبت روانشناس میخام بگیرم برم اون ...

اگه سطح فرهنگش شبیه خودمون باشه اره خب مشکلی ندارم

استرس نداشته باش بنظرم به خانوادت بگو به مامانت بگو ببین نظرش چیه