2737
2739

اول بگم چون با لپ تاپ تایپ میکنم امکان یه کوچولو اشتباه تایپی و کند نویسی رو دارم پس به بزرگی خودتون ببخشید

من کلاس چهارم بودم که تو مدرسه یه جشن بود تو پایان جشن من بخاطر همهمه خوردم به یه دختر کلاس سومی که میشناختمش اما ادم شری بود

فرداش سر کلاس بودم که در زدن معلممون رفت درو باز کرد گفت فلانی بیا از اشناهاتون اومدن کارت دارن  

منم خیلی تعجب کردم چون غیر از مامانم کسی نمیومد مدرسه یا مامانم اگه میخواست بیاد قبلش تو خونه بهم میگفت

منم رفتم بیرون خانوم معلمم درو بست رفت داخل کلاس
منم دیدم مامان همون دخترست که دیروز خوردم بهش تا خواستم سلام کنم دستشو گذاشت رو گلوم از دیوار کشید برد بالا نفسم بند اومده بود بچه بودم خب

گفت تو زدی به دخترم تا خورده به دیوار گیره دسته کیفش شکسته دیگه نمیتونه ازش استفاده کنه و دستشو هی محکم تر فشار میداد 

خدا به دادم رسید که مدیر اتفاقی از دفتر اومد بیرون و دیدش چون مدیر مرد بود خانومه از دادش ترسید منو ول کرد خوردم زمین فقط سرفه میکردم

خانومه رو با کلی حرف و ناسزا مدیر از مدرسه انداخت بیرون و منم برد سر کلاس با معلممونم دعوا کرد و رفت 

من خیلی حالم بد شد تا چند شب کابوس میدیدم 

من به مامانم اینا نگفتم تا یه مدت بعد که مدیر به مامانم گفت 

منم تا یاد کارش میفتادم نفرین میکردم میگفتم خدا جوابتو بده

خلاصه چند سال گذشت مثلا فکر کنم 4 سال خانومه سرطان گرفت هر روز بدتر میشد منم اصلا کوتاه نمیومدم مامانم میگفت ببخشش گفتم نه اون اگه مدیر نمیومد خفم میکرد حالا خودش داره خفه میشه و....

یه مدت بعد خانومه مرد حتی الان هم بهش فکر میکنم میگم ببخشمش باز میگم اون چوری تونست بچه 10 ساله رو اینجوری کنه

واقعا بعضیا خیلی دل سنگن

ببخشش. با بخشیدن اون خدا هم اشتباهات شمارو می بخشه.

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای انگار داستان ترسناک تعریف کردی 

لرزیدم

وای پاقعا کشیدت بالا بخاطره یه دسته کیف؟

هیچقت ازت معذرت نخواست؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2742
لازم نبود اینهمه تاپیک رو بخونم عنوان رو که خوندم فهمیدم نفرینت ب حق بوده که گرفتتش من سه بار نفرین ...

یا خدا به فردا؟؟؟؟

دعاهاتم همینقد گیراس؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2740

اون کارش بد بوده، ولی اینکه بیماری و سرطان کسی ربطی به نفرین یا گناه داشته باشه یه حرف نامعقوله ، وگرنه بچه معصوم هم هست که درگیر سرطانه 

میتونی نبخشی، ولی بهتره برا ارامش خودت فراموش کنی

معلمت چه بی عرضه و بی شرف بوده بخاطر بند کیف بچه رو از کلاس کشیده بیرون تو دعوا هم دخالت نکرده

من حس میکنم مادره به معلمه نگفته،گفته فامیله فلانیم فقط

ببخشش عزیزم، همینقد ک عمرش رو خدا ازش گرفت و بچه هاش بی مادر شدن عذابه بزرگیه. ببخشش تا دیگه عذاب نکشه روحش😔 اون اشتباه کرده

میشه برای سلامتی عزیزانم صلوات بفرستی؟ منم برای حاجت توی دلت ایه الکرسی میخونم  
2706