2733
2739

وای خدایا شکرت شکرت شکرت دقیقا در عین ناامیدی دوباره بهم امید دادی 

لطفا نیاین بگین منتظر شوهر بودی یا چی من اوضاع خوبی ندارم و بچه ها در جریان هستن بعضی هاشون 

این خواستگارم خیلییی آدم حسابی بودم مامانم بدونه اجازه ی من جواب رد داد و الکی گفت دخترم میخواد درس بخونه الان مادرش رو فرستاده باز که باشه قبوله مشکلی ندارم با درس بخونه فقط شهر دور نه همین استان خودمون ....

خیلی خوشحالم دیگه اجازه نمیدم دخالت کنن تو زندگیم 

باز قراره فردا همو ببینیم  دوباره 

از دست خدا ناراحت بودم هر وقت ناامید هستم این پسره میادش اون باری هم گفتم فکر میکنم از طرف خدا اومده 

خدایا شکرت 

خدایا، خودمو به تو سپردم....   🌱به کوری دو چشم دشمنانش فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤️🌱

تازه امروز رفتم دکتر گفتش اسکیزوفرنی نیست و افسردگی داری فقط درمان میشی 

خدایا معذرت میخوام ازت ناراحت بودم خدایا شکرت که فقط خودت برام باقی میمونی 

خدایا، خودمو به تو سپردم....   🌱به کوری دو چشم دشمنانش فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤️🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
توهم زدن 

ولی جدیش بگیر همچنین اگه میخوای ازدواج کنی اگه بیماری رو داری و خودتم بخوای درمان شی خیلی زود از شرش خلاص میشی

بهترین رو برات آرزو میکنم❤️

چند سالته راستی عزیزم؟

اشتباه از ما بود،اشتباه از ما بود که خواب سرچشمه را در خیال پیاله می دیدیم✨☘️
2738
چقدر حالم خوب شد دیدم حالت خویب شده برگشتی به زندگی کتاب شفا درون هم هم حتمااا بخون 

سلام خوبی عزیزم 

قربونت برممم