2733
2739

هیچ وقت ظاهر زندگی بقیه رو با باطن زندگی خودتون مقایسه نکنید

خیلی کلیشه ایه اما حقیقت محضه

به جرئت میگم نصف دخترای هم سن و سال اطرافم آرزوشونه تو موقعیت من باشن 

اما فقط از ترس درد کشیدنشه که نمیکشم خودمو 

روزم با ناامیدی شروع و شبمم با زار زدن تموم میشه💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ما چرا باید بخوایم جای یه ادم افسرده باشیم که روزش با ناامیدی شروع بشه شبش با زار زدن

کسی نگفت تو میخوای گفتم دخترای اطرافم 

تو مجازی حتی نمیدونم کی هستی دلیلی نمیبینم اهمیت داشته باشی 

2740
چون با دوسپسرت مشکل داری حالت اینه؟ دانشجوی پزشکی هستی درسته؟

بله

من به خاطر دوست پسر به هم نمی‌ریزم اینطوری 

مشکل داشته باشه راحت میزارمش کنار، چطور که به خاطر یه اشتباه الان داره منت میکشه و بی محلش میکنم همچنان 

ولی وقتی خونوادت لهت کنن دوست داری دنیا رو سرت آوار شه

[QUOTE=335028702] بله من به خاطر دوست پسر به هم نمی‌ریزم اینطوری  مشکل داشته باشه راحت میزارمش کنار، چطور ...[/QUOTE

خب عزیزم بالاخره خهرچیزی یه راهی داره مشکلاتم همیشگی نیس . باز خوبه الحمدلله موفقی صبوری کن دکتر جان درست میشه. من خودم معلمم زندگیم خوبه ولی خب مشکلاتمم زیاده شوهرمم زحرم میده ولی چاره چیه باید به داشته خوش بود بچه دارم و نمیخام جدا شم خانواده و هیچ کسی ندارم حامی جداییم باشه باید کار کنم و توخین بشنوم چون در دام یک حیوان صفت افتادم

[QUOTE=335028702] بله من به خاطر دوست پسر به هم نمی‌ریزم اینطوری  مشکل داشته باشه راحت میزارمش ...

میدونم چی میگی منم توهینو از کل اعضای خونواده میشنوم 😔

امشب دومین باری بود که بابام سر خواهرم دست بلند کرد روم در حالی که هیچ تقصیری نداشتم...

میدونم چی میگی منم توهینو از کل اعضای خونواده میشنوم 😔 امشب دومین باری بود که بابام سر خواهرم دست ...

چرا عزیزم. چیزی گفتی عصبی شد؟ شوهر من خیلی عصبی دقیقا رو من به خاطر بچه و... خیلی وقتا دست بلند کرده. بی گناه تقریبا. الهی بمیرم برا دلت. چطور ممکنه یه پدر این کار رو بکنه. ولی میگم صبوری کن حتما عصبیه انشالله خدا یک بخت خوب نصیبت کنه. من که ناشکری نمیکنم ولی تو خونه شوهرم کتک میخورم. نمک به حرومه

2706