2737
2739

سانستولها الکی و قلابین . انگار نه انگار.

کیندر خوبه. 

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچت جنسیتش چیه قد وزنش چقد و متود چه ماه و سالیه 

ببخشید سوال پیچ کردمت 

منم ۳ سالشه بردم دکتر چکاپ دادم گف همه چیش خوبه ویتامین دی داد و برا اشتهای شربت سانستول زینک دار ک ۲ هفته میخوره و کمی تاثیر گذاشته.

هر کی بچمون میبینه میگه ریزه

2731
2740
بچت جنسیتش چیه قد وزنش چقد و متود چه ماه و سالیه  ببخشید سوال پیچ کردمت  منم ۳ سال ...

پسر عزیزم

دی ۹۹

وزنش ۱۲ 

قدش یادم نمیاد شاید ۹۲ باز نمیدونم

این چه حرفی عزیزم

سوالای مادرانست دیگه

من شربت ایمونس میدم دخترم. ایمین بدنش را بالا میبره. ویتامین دی و ویتامین آ هم هر چهل روز یکبار میدم ...

من خودم چند سال پیش ایمونس خارجی میخوردم عالی بوذ

ولی دو باری که خریدم انگار اصل نبود

بعد فهمیدم ایرانی

موافقم کوچیکتر بود دادم انگار اثری نداشت کیندر ندادم تا به حال

صبحا بلافاصله بعد از صبحانه بده بهش بخوره ‌ 

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
پسر عزیزم دی ۹۹ وزنش ۱۲  قدش یادم نمیاد شاید ۹۲ باز نمیدونم این چه حرفی عزیزم سوالای ما ...

برا منم دختره فروردین ۱۴۰۰ وزنش ۱۲ و نیمه قدش ۹۱ همه میگن کوچولو مونده 😭😭آخرش بردم دکتر گف ویتامین دی کمه و برا اشتهاش،سانستول نوشت دوهفته حس میکنم اشتهای خوبتر شده ۱ ماه دیگه قد وزنش میگیرم اگه رشد داشت دوباره شربت میخرم نه میبرمش دکتر دیگه

2706