2737
2739

خیانت میکنه رمز گوشیشو عوض کرده امشب با مامانم بحثش شد ،تازه طلب کار هم هست میگه بی شخصیت .  داشتم درس میخوندم الان کلا حواسم رفته پیش این حرفش حرومی مادرش سالم نبوده اینم اینطوری شده

می نویسم یادگاری تا بماند روزگاری گر نبودم روزگاری این بماند یادگاری
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سعی کن مستقل بشی و زود ازدواج کن برو دخالتم نکن تو کاراش 

ازدواج ؟؟؟؟عمرن ابدا. فردا پس فردا یه،زندگی سیاه داشته باشم مثل مادرم به هیچ وجههه 

ای کاش رابطه ای نبود تا خیانت وتجاوزی وجود نداشت.

وقتی که انسانها بعد از رابطه اول، تازه براشون مزه میکنه وهر بار میخوان تنوع را تجربه کنند

عجیبه که هر کسی توی رابطه های نامشروع فقط خودش را مجاز میبینه ودیگران را متهم

راز رابطه چیه،چرا کلا انسانها هر حس خوبی را ،بهترینش را برای خودشون میخوان.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
ای کاش رابطه ای نبود تا خیانت وتجاوزی وجود نداشت. وقتی که انسانها بعد از رابطه اول، تازه براشون مزه ...

چه فایده این حرف ها اینقدر خیانت میکنه تازه یه بارم زن صيغه کرده بود من فقط برا خودم میترسم باید یکی باشه تا درسم تموم شه برم سرکار یکی خرج کنه و گر نه اگر خودم شاغل بودم اصلا دردی نداشتیم. خونه و همه چی به نامشه فردا پس فردا یه زن خراب اومد همه چی رو برد ما باید کجا آواره بشیم

2738
ازدواج ؟؟؟؟عمرن ابدا. فردا پس فردا یه،زندگی سیاه داشته باشم مثل مادرم به هیچ وجههه 

عزیزم این همه آدم ازدواج کردن مگه همه خیانتکارن ؟؟؟ان شاا... یه آینده روشن داشته باشی ولی زیاد فکرتو مشغول نکن یه وقتی بشین با بابات حرف بزن و حتی گریه بکن و از احساسات بدت نسبت به این کارش بهش بگو شاید سرعقل اومد دست برداشت 

عزیزم این همه آدم ازدواج کردن مگه همه خیانتکارن ؟؟؟ان شاا... یه آینده روشن داشته باشی ولی زیاد فکرتو ...

به قرآن مجید قسم میخورم الان تمام خانواده هامون خاله گرفته تا حتا دایی همه خیانت میبینن یا در حال خیانتن میخوام درگیر نکنم ولی نمیشه این آدم مادرمو پیر کرده