2737
2739

واقعا چرا؟ آب کیسه آب تو ریه هاشم می‌ره اما وقتی انسان بت دنیا میاد دیگه نمیتونه تو آب باشه خیلی جالب و شگفت انگیزه 

حالا همون آب را میخوره و جیش می‌کنه و دوباره میخوره 

خدایمهربونم 💖 مواظب تو دلیم باش خدایا شکررررررت💋خدا جونم مصلحتت با خواسته من یکی باشه الهی آمین🙏❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ب وسیله بند ناف فکر کنم 

بوسیله بند ناف چکار میکنه؟

خدایمهربونم 💖 مواظب تو دلیم باش خدایا شکررررررت💋خدا جونم مصلحتت با خواسته من یکی باشه الهی آمین🙏❤️
2742

بند ناف

از عالمی پرسیدند:خوب بودن را کدام روز بهتر است؟؟؟....عالم فرمود :یک روز قبل از مرگ!!.....دیگران حیران شدند و گفتند:ولی زمان مرگ را که هیچ کس نمیداند!!......عالم گفت:پس هرروز را روز آخر فکر کن!وخوب باش شاید فردایی نباشد♡...... اگه بتوانم مانع شکستن دلی شوم،،                                    بیهوده نزیسته ام....                                                        اگر بتوانم آلام زندگی دردناکی را تسکین دهم،،،                    بیهوده نزیسته ام.....                                                       یا بتوانم پرنده درمانده را به لانه برگردانم،،،                        بیهوده نزیسته ام.....                                                      محبت یک آرزوی قلبی است، که باعث میشود کارهای خوب انجام دهیم، حتی اگر پاداشتی دریافت نکنیم، صرف انجام آن کار ها شادی زندگی ماست،                                              خدا گفته اگه کاری نیکی  کردی و طرف جبران نکرد نگران نباش من برات یچیزای نگهداشتم تو بخاطر من نیک باشو نیکی کن فقط برای رضای خدا.... ♡☆
2740
 مگه تنفس جنین از راه بند ناف نیست😐

آره ولی آب کیسه آب تو ریه هاش می‌ره قورت میده و جیش هم می‌کنه 

قدرت خدا... 

درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                           در نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           
جنین بند ناف داره خوب    

درسته ولی رفتن آب کیسه آب تو ریه چی

تو آب میمونه

عزیزم من این را می‌دونم منظورم رفتن آب تو ریه هاشه

آره ولی آب کیسه آب تو ریه هاش می‌ره قورت میده و جیش هم می‌کنه 

خب تو ی کیسه حالته جنین مستقیما تو آب نیست تا اونجاکه من میدونم،انگار که دورش سلفون پیچیده شده باشه...

2706