2737
2734
عنوان

پیرمرد عاشق

113 بازدید | 15 پست

یه زندگیی خوندم

ی پیرمردی توی جوونیاش عاشق ی دختری میشه اما بهش نمیدن دختره هم با یکی دیگ ازدواج می‌کنه

پیرمرده سر ب ی منطقه خشک و کویری مانند میزاره

۴۰سال اونجا زندگی می‌کنه آخرش هم زلزله میاد و فوت میشه چند سال پیش جنازش رو سالم بعد سال ها از زیر آوار در آوردن

تو ی کلیپی مردم بهش میگن دیوانه میگ من دیوانه نیستم...

می‌گفت ۴۰سال صبر کردم بازم صبر میکنم شاید خودش بیاد😞

کلیپش رو الان میزارم

میخوامشا اما نمی‌خواد منو💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

یعنی منم از عشق اون اینجور میشم؟! 

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
2740
دیدمش خیلی دلم براش سوخت

خیلی سخته

کسی ک میخوامش بهم می‌گفت تو مثل فرهادی اگ بگم کوه بکن هم میری میکنی واقعا هم راست گفت

کاش همچین آدما لیاقت میداشتن یکم😞

میخوامشا اما نمی‌خواد منو💔
تو هم عشقت یک طرفس؟

متاسفانه  بله از بچگی عاشق پسر داییممم:) 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
پس هم دردیم😅

اره مثل اینکه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706