2737
2739
سلام  ۱۹ raha@ تلاوت شد حاجت روا بشی دوست عزیز

سلام

ممنون عزیزم انشاالله حاجت رواشی💚

دوستان یکی دوروزه قراره نتایج آزمانم بیاد خواهش میکنم دعا کنید قبولشم لطف میکنید💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسم منم بنویس بی زحمت ب نیت قبولی تو آزمونم و دعوت بشم ب مصاحبه،فقط اگ امکان داره اسممو چندتای اول ب ...

سلام عزیزم امروز روز شماست الهی که حاجت روا بشی و به آرزوهای قشنگت برسی   

ششمین روز چله سوره مبارکه حشر به نیت سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان و هدیه به حضرت زهرا و آمرزش گناهان درگذشتگان و برآورده شده حاجات دوستان .امروز برای دوست عزیزمون رها  جان  دعا میکنیم الهی که حاجت روا بشند  

2731
2740
ششمین روز چله سوره مبارکه حشر به نیت سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان و هدیه به حضرت زهرا و آمرزش گن ...

خوندم ان شاء الله دوست عزیز حاجت روا بشند 🤲🌷🌷

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
اسم منم بنویس بی زحمت ب نیت قبولی تو آزمونم و دعوت بشم ب مصاحبه،فقط اگ امکان داره اسممو چندتای اول ب ...

@19raha    

حاجت روا بشی عزیزم ❤️✨

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
2706