2733
2734
عنوان

عروس هلندیم دونخور نمیشه

109 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من یه عروس هلندی سرلاکی دارم که دونخور نمیشه الان سه ماهه که خریدمش یه هفته بود دونخورشده بود قشنگ دون میخورد ولی الان بازم یه مدته نمیخوره لطفا اگه کسی می‌دونه باید چیکارکنم کمک کنه🥺😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخه باید دونخور بشه نمیشه که تااخر بهش سرلاک بدم ورشکسته میشم😂

ازاون لحاظ😁من تاحالا عروس هلندی نداشتم ولی نت سرچ‌کن ببین دیگه عروس  هلندی دیگ چی میخوره و چی میشه بهش داد

خدا در همین نزدیکی ست

مال منم ۳ ماهشه 😍نگاه من دوتاپاکت سرلاک بهش دادم هرروزتخم مرغ اپزبهش میدادم الان شایدیماه باشه صبح برای خودمون تخم مرغ درست میکنم بهش میدم ظهرهم برنج پخته بهش میدم سیب زمینی اپزهرگاه دارم بهش میدم هرگاه هم سرخ کرده باشه بهش میدم یه ماهه بیش حرف میزنه میگه بیابیا بدوبیابوس بده تازه یادگرفته 😍

مال منم ۳ ماهشه 😍نگاه من دوتاپاکت سرلاک بهش دادم هرروزتخم مرغ اپزبهش میدادم الان شایدیماه باشه صبح ...

منم همه این کارارو کردم یه هفته بود دونخور شده بود ولی یکم مریض شد از اون موقع دیگه دوباره دون نمیخوره ولی سرلاک که میدم میخوره

2740

گرسنه نگهش دار بعد غذاهای نرم بهش بده تا بع نرمه خوری عادت کنه کم کم از سرلاک بگیرش در نهایت ارزن و تخمه جلوش بذار تا مجبور به خوردن بشه اگه میتونی یه پرنده دیگه هم کنارش بذار تا از غذا خوردن اون یاد بگیره

بی سبب از پائیز روز میلاد اقاقیها را پرسیدیم.....