2737
2739
عنوان

غذا چی دارین

147 بازدید | 17 پست

بگین ببینم شام چ گذاشتین شب عیدی کلکا😁😁😁😁😉😉😉😉

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘

خودم پلو مرغ با سالاد اب گوجه و نوشابه جاتون سبزززززز

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘

دعوت مادربزرگمیم

خورشت بادمجون،مرغ شکم پر،یه عالمه سالاد و شربت🤤

ان شاءالله زودتر بگذره لحظه های آخری🥲

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
دعوت مادربزرگمیم خورشت بادمجون،مرغ شکم پر،یه عالمه سالاد و شربت🤤 ان شاءالله زودتر بگذره لحظه های ...

خوش بگذره عزیزم😍😍

اخرین روز ماه رمضونه ،حال نداشتم چیزی بذارم. یکم آش رشته دارم،فرنی هم درست کردم دو رنگ زعفرونی😛😁 اگ حال داشتم املت و نون سنگک و سالاد و دوغ🤣

یه چیزی میگم شاید توام تجربه کرده باشی ؛ یه وقتا دلت میخواد که دور از سرصدا شی؛ دوس داری خون ماه و تو تاریکی شب بپاشی؛ دوس داری لهشون کنی آدما رو زیر چرخ ماشین...
آش رشته عزیزم  😋یکمم ماکارونی از ظهر مونده

نوش جونت به به اش😍😍

2738

ناهار قرمه دیگه برای شبم‌ میمونه

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
آب گوجه چیه؟

سالاد ربی گل کلم و هویج داره توش

خوش بگذره عزیزم😍😍

فدای شما همچنین❤

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤

هیچی ، حال ندارم چیزی بذارم نون خالی میخورم !!! غم و غصه و ناراحتی و اعصاب خوردی. اما امیدوارم همه به شادی و دل خوش باشن و جشن بگیرن کنار خانواده 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فدای شما همچنین❤

نشی گلم ممنون

2706