2733
2734
عنوان

نظرتون راجع زایمانی طبیعی چیه؟

117 بازدید | 24 پست

من میخوام اقدام ب بارداری کنم   ولی سزارین رو اصلا دوست ندارم   و میخوام   خودمو  برا زایمان طبیعی   اماده کنم

کیا زایمان طبیعی کردن؟

دردش چطوریه؟

من یه زایمان طبیعی داشتم .

الانم دلم طبیعی میخواد ولی میترسم مشکلات دیگه برام پیش بیاد 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

هر کی یه جوره مثلا زنداداشم تا آخرین لحظه میگفت این دردا عادیه برام و اینا و به زور بردنش بیمارستان زایمان‌کرد 

ولی من مردم و زنده شدم 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2740
چند هفته بارتو زمین گذاشتی؟

یادم نیست ولی ۴۰ هفته بود انگار .

آخه اون موقع شرایطم خوب نبود .همسر سابقم یه هفته بود فوت شده بود .خیلی سختی و درد کشیدم ولی بعدش راحت بودم ‌

ولی دیدم اونایی که سزارین میکنن بعدش چقدر عذاب میکشن.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
من یه زایمان طبیعی داشتم . الانم دلم طبیعی میخواد ولی میترسم مشکلات دیگه برام پیش بیاد 

چن ساعت درد کشیدید تا وقتیکه نوزاد بدنیا اومد؟

برای سلامتی و عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرست⁦⁦♡⁩
چند هفته دردت شرو شد؟

زایمان اولم بدون درد رفتم بیمارستان.دومیم که از اول تا اخر بارداری درد داشتم..هر دو هم تو هفته ۳۹

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره
چن ساعت درد کشیدید تا وقتیکه نوزاد بدنیا اومد؟

از ۴ صبح تا ۶ بعد از ظهر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706