2737
2734

کرده چادر انداخته سرش سرشو هی میذاره زمین بلند میکنه پچ پچ میکنه زیر زبونی حالت نماز خوندن چکارش میکنین من الان یه ربع هسش ک دارم این صحنه رو میبینم و دندونام رو م فشار میدم

خدایا فقط بهم آرامش و صبر زیاد بده چیزایی ک واقعا لازمشون دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
فیلم بگیر ازش

گوشیم پر شده از این کارای مسخرش دیروز نشسته بود داشت مثلا کتاب میخوند یه دفتر باطله داره بعد مگس مینشست رو دسش باهاش دعوا میکرد دوساعت نشسته شکاره لحظه کردم

2740
گوشیم پر شده از این کارای مسخرش دیروز نشسته بود داشت مثلا کتاب میخوند یه دفتر باطله داره بعد مگس مین ...

فکر میکنی هر چی بگیری کمه من پسرم 8سالشه دلم واسه اون دورانش تنگ میشه فیلماشو میبینم با خودم میگم کاش 24ساعت ازش میگرفتم

یه چادر نماز سِت برا خودم و خودش میخریدم با سجاده و تسبیح صورتی.

با هم نماز میخوندیم.

عاشق کتابِ «قرآن» «مثنوی و معنوی» «دیوان شعر شهریار» «گلستان سعدی» «داستان های هزار و یک شب» «شاهنامه» «نهج البلاغه»                                               عاشق شخصیتِ «امام علی(ع)» «کوروش بزرگ» «دکتر الهی قمشه ای» «مجتبی شکوری» «کاکاوند» «اردشیر رستمی»    عاشقِ «تاریخ ایران» «تخت جمشید،پارسه» «پاسارگاد» «نقش رستم»                                                              خداوندا شکر بابت آنچه از سرِ لطف دادی، و آنچه از سر حکمت ندادی🌸                                                          باشد که سرزمینمان از جهالت، غم، خرافات و خشکسالی به دور باشد🌸
الهی قربونش ان شاءالله خدا نصیب همه ی آرزو مندها بکنه دعا کن که دختر منم سالم و به موقع به دنیا بی ...

انشالله صحیح و سلامت بغلش میکنی

وای خدا چه باحاله     میگن وقتی بچه نشسته با خودش سرگرمه اصلا نرید سراغش و هیچ توجهی بهش ...

دقیقا من هی خاستم بغلش کنم هی دلم نیومد

2706