2733
2739
عنوان

از قیافه و هیکلم متنفرم

465 بازدید | 20 پست

من شبیه مادربزرگ پدریم هستم انگار که یه سیب از وسط نصف شده قیافه و هیکل دقیقا شبیه اون مرحومه.مادرم خیلی قیافه و هیکلم مسخره میکنه میگه چاق کوتوله میگه زشتی ،میگه ترشیده پیردختر کی تورو میگیره نه قیافه داری نه هیکل ۲۸ سالمه و قدم ۱۵۷ووزنم ۶۷،حرف زدنم مسخره میکنه تیپ و ظاهر مسخره میکنه واقعا اعتماد به نفسم ازم گرفته از خودم بدم میاد به خاطر خواستگار مجازی ش کتکم میزنه بهم تهمت هرزگی میزنه درحالی که خوش با مرد زن دار هم بوده خدا نکنه ی خطایی ازم سر بزنه زنگ میزنه بابام که جدا شدن کل خاندان بابام فحش میده دیگه خسته شدم کاش به حق این ماه عزیز بمیرم راحت شم ،اخه گناه من چیه😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تعجب میکنم بعضیا میان تعریف میکنن مادرشون اینجوریه 

مگه هر حرفی بقیه راجب ما بگن درسته؟

خودتو دوست داشته باش به حرف های مادرت توجه نکن هر وقت چیزی گفت بگو از نظر خودم کاملم فقط نظر خودمو درست می‌دونم دوست ندارم کسی دیگه ای راجبم نظر بده

2731

چه سخته آدم مادرش زبون تلخ داشته باشه....منم گاهی از ظاهرم ناراضی بودم مامانم کلی ازم تعریف میرد و دلداریم میداد

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱

عزیزم مادرتو ببخش تو زیبا هستی به اندازه تمام آسمان آبی زیبای میدونی ینی چی ینی دختر بودن ینی ناز کردن من مطمعنم که تو زیبا هستی قدت کوتاهه که خیلی خوبه شبیه جوجو هستی ای کاش من قدم کوتاه بود ریزه میزه ای 

2740

این چ حرفیه

زن دایی من قدش خیلی کوتاهه اندازه ی دختر ۱۰_۱۱ ساله تپلم هست خوشگلم نیس خدایی ولی خیلی با ادب و با احترام و مومنه داییم عاشقش شد گرفتش  فکرکن دیوونش شده بود میگفت فقط همین...

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

کتابهای افزاش عزت نفس بخون و به حرفاش اهمیت نده. اصلا هم پیر دختر نیستی . به قول دوستان یکم به خودت سختی بدی و لاغر کنی خیلی هم خوب میشی. اصلا زن باید کوچولو موچولو باشه😄

ندیدن دنیا برای آدمی که نمی‌بینه خیلی سخت نیست . برای آدمی هم که میبینه که خیلی قشنگه فقط واسه اونی سخته که بینا بود و نابینا شد
ممیخوام بدم ولی بابام میگه بهتره دختر با مادرش باشه

بگو اون واسه دختر بچه هاس ن من 

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙

حقیقتشو بخوای این مادر تو مادر نیست واقعا 

من بعد زد توام بگیر بزنش دوبار بزنی میترسه ازت نمیزنه 

فحش داد با اعتماد بنفس بالا فحشش بده همچین داد بزن نفسش بالا نیاد 

تا خودشو جم کنه

درمورد چهره ات نظری داد بگو اگر عشق و حال تو نبود منم بوجود نمیومدم ک بخوام تورو تحمل کنم عشق و حالشو تو کردی بچه پس انداختی حرفای توروهم باید تحمل کنم

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
حقیقتشو بخوای این مادر تو مادر نیست واقعا  من بعد زد توام بگیر بزنش دوبار بزنی میترسه ازت نمیز ...

منم تازگیا باهاش مقابله به مثل میکنم دیروز با مشت ۳ تا کوبید رو سرم منم با ناخنم پاش چنگ انداختم مجبورشد عقب نشینی کنه

دوستم میگه ی مادر چقدر باید پست و رذل باشه  به خاطر ی مرد غریبه که معلوم نیست تخم و ترکه ش چیه بچه ی خودش کتک بزنه 

منم تازگیا باهاش مقابله به مثل میکنم دیروز با مشت ۳ تا کوبید رو سرم منم با ناخنم پاش چنگ انداختم مجب ...

معلومه ک باید بزنی تو ۲۸ سالته مگر وقت زدنته ک میگیره میزنه پرو شده بخدا

تو بحرف من گوش کن یکی دوبار بهش حمله کن مطمئن باش دست و پاشو جمع میکنه

فقط باید اعتماد به نفستو ببری بالا اینو تو چشمات بخونه نفسش بالا نمیاد ‌

اینم بدون هرمادر پدری قابل احترام نیستن 

احترامشونو خودشون باید نگهدارن ک متاسفانه اینجوری میکنن

2706