2733
2734
عنوان

شماهایی که دختر ندارین....

492 بازدید | 50 پست

خواهر هم ندارین؟

احساس تنهایی نمیکنین مثل من

پسرام بزرگ شدن کمی کلی حرف مشترک و علاقه مشترک با باباشون دارن 

من تنهام 

کاش یکی بود در مورد لباسم نظر میداد یا میگفت آرایشت خوب شده یا کمکم موهام رو سشوار میکشید یا هرجی 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من نه خواهر دارم نه خاله دارم و مجردم هستم واقعا هیچکسو ندارم خیلی تنهام

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
2740

خواهرم ۳ تا پسر داره و الان بزرگ شدن هر وقت زنگ میزنم خونست میگه کجا برم تنهایی😁

منم که یه شهر دیگم و ازش دورم

هیچوقت فکر نمیکردم به سن یا موقعیتی برسم که حوصله بحث نداشته باشم هرچی میخوای در مورد من فکر کن
نمیتونی بچه بیاری؟

دومی هرکاری کردم دختر بشه ولی خوب صلاح نبود

گرچه بعدش به خودم گفتم یه دختر بیاری آینده بی خواهر تنها باشه وقتی خاله و دخترخاله هک نداره

وضعیت اقتصادی هم مناسب سه تا نیست واقعا

من خواهر ندارم و خاله و عمه هم ندارم ، یک عمره فقط منو مادرم هستیم هیچ کس برای هیچی من نه نظر داد نه کمک کرد همیشه تنهای تنها بی همدم

الحمدلله دو تا دختر دارم البته هنوز کوچیکن ولی بالاخره توو کوچه ی ما هم عروسی شد

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706