2737
2734
عنوان

اگه تو دوران نامزدی قبل عقد

217 بازدید | 35 پست

یکی از دوستام الان تو دوران نامزدیه و با نامزدش دوست بودن ، قبل اونم با کسی نبود و ۲۳ سالشم هست...دختر خیلی باشخصیت و موفقیه تو زمینه کاری خودش...

یه چندوقت دیگه عقدشونه...پسره قبلا چندبار به شوخی و مسخره بازی راجب گواهی و معاینه واسه همون بکارت خواسته و دوستم خیلی بهش برخورد واقعا و کلا از همون موقع ذهنش درگیر شده و هی میاد باهام راجب نگرانیش حرف میزنه که این آدم من از ترم سوم باهاش آشنا شدم و میدونه باکسی نبودم چرا همچین چیزیو به شوخیم میگه...هی بهش میگفتم بشین بهش بگو شوخیشم زشته حتی! 

الان بهم زنگ زد که دیشب با پسره حرف میزدن پسره ازش خواسته قبل اینکه عقد انجام بشه باید بیاد بره معاینه...بعد اصلا نتونست زیاد باهام حرف بزنه مجبور شد قطع کنه

اما میدونم خانواده دختره از اون دسته آدمایی ام هستن که همچین چیزیو بی حرمتی به خودشون و دخترشون میدونن ، از طرفی دوستمم پسره رو دوست داره واقعا ولی میترسه از این رفتاراش که یهو رنگ عوض کرده...نمیدونه اصلا باید چیکار بکنه 

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه من بودم کات می‌کردم. اگر برای شان خودش ارزش قائله زیر بار نره. به پسره هیچ ربطی نداره که دختره ...

اره واقعا

آخه جالبش اینجاس که از اول دانشگاه اینا بیخ گوش هم بودن بعدشم باهم دوست شدن اصلا بدبخت زمانیم نداشته بخاد با کسی وارد رابطه شه!

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
2742

هر چی سرمون میاد از این احساساتمونه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
اگر خیالش راحته و مطمن هست چرا بترسه و ناراحت بشه نهایت میره معاینه میشه

بحث سر ترسش نیست...

هر چی سرمون میاد از این احساساتمونه

دقیقا😑😑😑😑

شماهم رک به دوستتون بگین که بین دوست داشتن یا شان و شخصیت خودش و احتمالا خوشبختیش ( چون با همچین آدم لجنی خوشبختی محاله ) یکیشونو باید انتخاب بکنه یا چهار روز با شکست عشقی گریه کنه یا همه عمر برای چوبی که با انتخابش میخوره 

2738
شماهم رک به دوستتون بگین که بین دوست داشتن یا شان و شخصیت خودش و احتمالا خوشبختیش ( چون با همچین آدم ...

دقیقا صحبت یه عمر زندگیه اونم با آدمی که انقدر قشنگ دم عقد میاد از این مدل حرفا میزنه...

خب الان موضوع نگرانی دوستت رفتار پسره‌اس نه صرفا خود داشتن اون گواهی یا نداشتنش

به نظرم بشینه خوب فکرهاشو کنه ببینه میتونه با این رفتار کنار بیاد همچین رفتار و طرز فکری رو بپذیره یا نه

انگار خودش الان نمیدونه باید چیکار کنه کنار بیاد و بپذیره یا نه

ولی جواب این سوال رو فقط و فقط خودش باید بده

به نظرم کس دیگه‌ای نمیتونه بهش بگه کنار بیا و اشکالی نداره یا یکی بهش بگه جدا شو

به نظرم این به طرز تفکر و اعتقادات خودش بستگی داره باید ببینه خودش با این موضوع تا چه حدی مشکل داره میشه باهاش کنار بیاد یا نه

اصلا باید کنار بیاد یا نه

جواب همه‌ی اینا رو باید خودش به خودش بده

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
اگر خیالش راحته و مطمن هست چرا بترسه و ناراحت بشه نهایت میره معاینه میشه

چرا باید به اصطلاح نجابت یک دختر رو از زبون خودش قبول نکنند و یه پزشک باید گواهی بده که ایشون نجیب هست؟ به کی؟ به کسی که نیازی به اثبات نجابت خودش نمی بینه؟!!

این خانم از کجا باید بدونه اون آقا با کسی ارتباط نداشته؟ یا فقط برای خانم مهم هست؟!!!!

اگر مردی فکر می کنه دختری که انتخاب کرده نیاز به تایید یه پزشک داره خودش هم باید بتونه در مورد خودش این موضوع رو اثبات کنه

اگر خواستگاری سنتی باشه

و معرفی بوده باشه ی کمی قابل فکره

البته که پسر هم باید ببرن پزشکی قانونی

اونم بررسی بشه

اما اگر 

دوست بودن با هم و شناخت دارن از هم خیلی حرف مفتی زده

من زن بودنم را دوست دارم🎀
خب الان موضوع نگرانی دوستت رفتار پسره‌اس نه صرفا خود داشتن اون گواهی یا نداشتنش به نظرم بشینه خوب ف ...

آره دقیقا نگرانیش از رفتاریه که پسره نشون داده...چون شان و شخصیت پسره اصلا همچین چیزی نبود...باهاش نتونستم صحبت کنم ولی مطمنم الان ترسش از اینه که بعدا با چیزا عجیبتر و بدتری مواجه بشه

مشکل سر اینه طرف رو دوس داره اما میگم خودش و خونوادش اصلا این چیزا رو قبول ندارن و بی حرمتی میدونن...من نظر خودمو بش میگم حالا تصمین گیری نهایی با خودشه چون الان فک نکنم تونسته باشه به خانوادش چیزی بگه هنوز

چرا باید به اصطلاح نجابت یک دختر رو از زبون خودش قبول نکنند و یه پزشک باید گواهی بده که ایشون نجیب ه ...

خب بالاخره شرایط جامعه تغییر کرده و به چشم خودت هم نمیتونی اعتماد کنی

الهی و ربی من لی غیرک  
اگر خواستگاری سنتی باشه و معرفی بوده باشه ی کمی قابل فکره البته که پسر هم باید ببرن پزشکی قان ...

نه باهم دوست بودن...از ترم دو بهم نزدیک شدن و ترم ۳ دانشگاه وارد رابطه شدن

2706