2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

نه دیگه هوا بارونش یه جور قشنگه آفتابیش هم یه جور

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

سلام وقت بخیر 

بنده معذرت می‌خوام درخواست دادم

موضوع مهمی رو چند لحظه پیش دیدم که به شما مربوطه و اینجا نمیشه گفت 

درخواست رو قبول کنید و بعد از این که موضوع رو گفتم لغو کنید 

( قصد مزاحمت و .. ندارم چون حوصله ی تعلیق شدن ندارم 🤣🤦‍♂️)

خدایا ازت ممنونم بابت خواهری از جنس عشق 💓 M 💓
2738

سلام عزیزم دیدم وقیح یه عکس گذاشته با نام کاربری شما اگه شرایطشو داری برو شکایت کن پیجشو ببندن این همه خانم عکساشونو گذاشته چرا هیچ کس شکایت نمیکنه یعنی براتون مهم نیست؟؟

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

خودشم عکس با لباس عروس بود خیلی ناراحت شدم برات

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
وقیح رو برا من تگ کنید لطفا

نمیدونم کاربریش چیه عزیزم اینیستاشو دارم عکس هر کاربری رو میزاره بهش میگم عجیبه هیچکس ازش شکایت نمیکنه

درخواست دوستیم رو قبول کن 

باشه عزیزم

2706