2737
2734

اسکراب و جوش وحشتناکه برا پوست 😱

رو جوش فعال اسکراب کنی جاش میمونه و جوش همه جا پخش میشه ، 

اسکراب فیزیکی دیگه داره منسوخ میشه برا پوست خیلی ضرر داره

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.

فقط ژن خوب

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسکراب و جوش وحشتناکه برا پوست 😱 رو جوش فعال اسکراب کنی جاش میمونه و جوش همه جا پخش میشه ،  ...

وایی جدی پس خوب شد گفتی میخواستم استفاده کنم🥲🥲

در حال تلاش برای بهتر کردن زندگیم....
2728
من قبلا پوستم ی جوشم نداشت انقد لوازم آرایشی استفاده کردم اینطوری شد😢

دیگه استفاده نکن اوکی میشه بعد یه مدت

به پوستت دست نزن

اگه پوستت چربه صابون تریاک هم خوبه

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

منم زیادی جوشمیزنه صورتم

اولین کار عزیزم برو دکتر زنان و از وضعیت هورمونات مطلع بشو

فقر آهن هم میتونه دلیل جوش باشه

من کلا برا پاک کردم آرایش یا کلا هر دو روز سه روز یه بار گلاب میزنم به صورتم

بعد ماسک جو و ماست خیلییی مفیده هم صورتو تپل تر میکنه هم جوشارو کم‌‌کم میبره ولی باید صبور باشی

یه ماسکیم جدیدا میزنم جو و شیر و گلابه واقعاا فوق العادس خیلی حس خوبی میده به پوستت

2738

من یه تایم مرتب اسکراب میکردم الان پوستم خیلی حساس شده و زود قرمز میشه 

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.
عزیزم چرا صابون نباید زد؟ منم خیلی جوش میزنم جاشونم میمونه

میگن صابون پی اچ پوست صورت رو بهم میریزه

من قبلا میزدم پوستم خیلییی خشک میشد الان تو حموم با شامپو میشورم

برا پاک کردن آرایش هم فقط گلاب

برا من ‌که گلاب آسونترین روش بوده و واقعاا موثر