2733
2734

سفر سه روزه جنوب کشور،،با دوستامون،،چون پریودم هستم دوست ندارم برم ولی خب دیگه چاره ای نیست چی بردارم حالا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

پد همراه

نوافن

دستمال توالت

خوراکی مقوی مثل مغزیجات

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
من هزار بار پریود بودم تو مسافرت مسکنی که همیشه میخوری. نواربهداشتی و شو رت

منم توی تک تک مسافرتام همیشه پریود بودم

نمیدونم چرا 🤣🤣🤣

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
تعداد زیادی پددددددد و شوووووورت و مفنامیک اسید

من نوار بهداشتی حساسیت دارم مصرف نمیکنم،کاپ قاعدگی میزارم بخاطر همین دستم مونده تو سرم که چه غلطی بکنم

رسالت رحممونه مسافرت رو کوفت مون کنه

نه ولی خوبه 😁😁 عوضش دست به سیاه سفید نمیزنی چون پریودی 😂😂

من نوار بهداشتی حساسیت دارم مصرف نمیکنم،کاپ قاعدگی میزارم بخاطر همین دستم مونده تو سرم که چه غلطی بک ...

مرتب تخلیه کن‌

منم دارم راحتم ولی جایی بودی نشد تخلیه کنی باید پد هم بزاری.

یه پتو مسافرتی هم بزار زیرت

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2706