2737
2739
عنوان

چرا جدیدا انقد وول میخوره

131 بازدید | 15 پست

سلام پسرم ده ماهشه تا وقتی هوا سرد بود پتو مینداختم روش به یه شونه میخوابید تا صبح خیلی کم تکون میخورد جدیدا تو خواب خیلی وول میخوره از این شونه به اون شونه به شکم میشه غلت میزنه و اصلا پتو رو دوس نداره هوا که گرم تر شده من و باباش کامل زیر پتوییم ولی بچه از پتو بدش میاد و سرصدا میکنه دلیلش چیه؟

امشبم که چند بار با ترس از خواب بیدار شد 

وزن شروع ۷۶ وزن فعلی ۶۲ وزن هدف۶۰ خدایا شکرت نا امیدم نکردی و بچم بغلمه 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
2740
گرمشه خب آستین بلند نازک با شلوار بپوشون که روش پتو نندازی

اصلا پتو روش نیست اخه انقدم وول میخوره

بچه‌های منم لخت میخوابن  اتاق رو خنک تر کن و روی بچه نازت فقط یک ملحفه بزار

بخاری خاموشه و پتو رو بچم‌نیست

قبل خواب بهش زیاد مایعات نده که بچه ها بیشتر بخاطر جیش وول میخورن لباسش شاید زیاد باشه

دو دفعه با حالت ترس پاشد یه دفعه برگشت به شکم و انگاری یکی دنبالش کرده برگشت پشت سرشو نگاه کرد و سریع سینه خیز اومد سمت من 

دو دفعه با حالت ترس پاشد یه دفعه برگشت به شکم و انگاری یکی دنبالش کرده برگشت پشت سرشو نگاه کرد و سری ...

اوووففففف سینه خیزشو بخورم😄😄

روز دعواش میکنی یا از صدای بلندی ترسید یا اینکه بازی بچه کجاست رو زیاد انجام میدی مثل دالی بازی

اوووففففف سینه خیزشو بخورم😄😄 روز دعواش میکنی یا از صدای بلندی ترسید یا اینکه بازی بچه کجاست رو زی ...

دنبالش که زیاد میکنیم و خیلی هم ترسو هست 

دنبالش که زیاد میکنیم و خیلی هم ترسو هست 

پسر منم ترسو هست یکم دعواش کنم میگه مامان تو میخوای منو بکشی 😄😄 باور کن کاریش ندارم 

یه مدت این مدل بازیا رو کمتر کن و یه لقمه نون بالا سرش بزار

2706