2737
2734

خانوما من ۷۰ کیلو وزن که 

با ۱۷۰قدمه البته نازایی هم داشتم  شاید به خاطر دارو های نازاییه 

شکمم بد بزرگ شده 

خودم لاغرم فقط شکممم بزرگ شده 

آنقدر ناراحت شدم 

به نظرتون دلیل شکم بزرگم چیه ؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بنده خدا ذوق زده شد شاید باردار باشی لاغر کن  پرولاکتین خون رو چک کن

عزیز ترو خدا بگو چه خاکی تو سرم بریزم 

آنقدر ناراحتم شکمم خیلی باد کرده 

یه ماه روزه بودم انگار نه انگار 

2740
نمی دانم  ذخیره تخمدانم خیلی کمه  ۷ساله بچه دار نمیشم 😭😭😭

اگه ذخیرت کمه پس تنبلی نداری عزیزم کسی تنبلی داره خیلی ذخیره بالاست اما کوچیک و بی کیفیت مث من

وزنتو پایین بیار درمان کن حتما جواب میگیری الان دیگه علم پیشرفت کرده هیچی نشد نداره

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز ترو خدا بگو چه خاکی تو سرم بریزم  آنقدر ناراحتم شکمم خیلی باد کرده  یه ماه روزه بود ...

مطمئنی باردار نیستی؟

من لاغری ولی شکمم چربی گرفته بود اذیتم می‌کرد دور شکمم دو تا روسری بستم جوراب پوشیدم و خونه رو گرم نگه داشتم الحمدلله چربی آب شد

بگو شکمم فضول سنجه

تواگ میتونستی این همه امضارو بخونی الان دکترا داشتی پس زحمت نکش نخون شما کراشاتون  گلزار و پارسا پیروز فره من کراشم کراش ماشینیه قبلنا اکس اسم قرص توهم زا بود الان شده یار سابق اوه مای پیغمبر عسک بده😑بزبز😑 زود بز🙁چرا نمیبزی؟من ب نی نی سایت ایمان اوردم چون تو ی تاپیکی ک ترکیده بود هنوز لایکم میکردن 😐منیش پیول نت دامه وگرد منیش قصه بکین😒 هایده کو پری خانم توام ملکت بکم  عشقم وناو ای دنیای گورا خورشت خلاله بغیر استارتر و ۸۰۰ گله کاربر تر دی کسی ریپلای نکه ی حوصله نیرم بجز نی نی یار کسی تر تعلیقم نکه ی و پلیس فتا شکایت کم ن گیانم شیت نیم اری کورد کرماشانم نازار ۷ طایفه اینه بدان بچه ننه پرونده ی مه هم وزن تونه مه زندگیم رفته به باد بچه ننه دارم برات وقتی ابرو برمیداری نازتر میشی از قناری ایطو نرو توچشممان خندم میگیره آسمان هاااا یادم چی راسی لایکم بکن فره خوشم تی وقول عزیز ویسی اگر چیسه لیم مینا گیان باو خاموشم که 😔خو دی بسدانه بچنه مال خودان تادرودی دیگر بدرود هم هاتم تاپیکتم گزارش بکت بیلا بشیوم رفیق فره توامت و کاربریلی ک هرلوا گزارش دن توصیه درم ی جعبه شیرینی بسنن گرد خویان آشتی بکن ارا الکی فحش دید خوشته خود تی؟ خود گردیدسه بغل؟کمیگ  آرام چده مه و ناو عمرم اقره ک امضا نیوسام قصه نکردمه دسد درد نکه ی ک خونیده ی دوسد درم😘🤣
مطمئنی باردار نیستی؟ من لاغری ولی شکمم چربی گرفته بود اذیتم می‌کرد دور شکمم دو تا روسری بستم جوراب ...

مگه میشه با روسری بستن و جوراب پوشیدن شکم آب کرد منم شکم دارم خدااااا

خدايا خودت بغلم كن