2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیر بز خیلی شبیه شیر مادر هست

ولی باز هم اگه میتونی با طبیب طب سنتی مشورت کن

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2731
2740

شیر شیره بجوشون قشنگ بده بخوره

بعضی بچه ها البته حساسیت دارن.ندی بخوره چیزیش بشه بچت!😐شیر خودتو بده تا یکسالگی بعد خواستی از بیرون بخر بجوشون بده بخوره.الان زوده 

چطور باید بهش بدم

نمیدونم.من از دکتر روازاده شنیدم که جای شیر خشک به بچه شیر بز بدید ولی خودم امتحان نکردم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
از چند ماهگی بعش دادی و چطور؟ 

از ۳ ماهگی شیر بز دادم اول کم بده اگه اذیت نشد بیشتر بده البته من شیر خودمم بهش میدادم ولی چون شیرم کم بود سیر نمیشد

کمتر از یکماه بعدش شیرخشک بهش دادم تا ۶ ماهگیش که غذا خور شد دیگه غیر از غذا و شیر خودم بهش چیزی ندادم حدودا ۱۰ ماهه که شد شیرگاو بهش دادم

2706