2733
2739

اون خانم که قصه زندگیش را نوشته بود گفته بود بندرعباس هستم شوهرم تو خونه زندانیم کرده گوشیمو گرفته کاندیدای شورای شهر شده و فلان .

اون قصه چی شد راست بود یا دروغ ؟

کسی تونست کمکش کنه ؟

الهی آن ده که آن به. خدایا خودت کمکم کن.

دیشبم من داستان مهتاب رو خوندن تهش فهمیدم سرکار بودم حالم از این نامردا که زنارو میزارن سرکار بهم میخوره

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببخشید مهتاب نه نیلوفر

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
 فکر کنم دروغ بود تاپیکش حذف شد

واسه نیلوفر چرا هنوز هست

نمیدونم سرکاری بود یا نه

چون یه جا به جون خواهرزادش قسم خورد

ولی یه جا تو پستاش نوشته بود که خواهرش اصلا بچه نداره

در کل داستانش غم انگیز بود و خیلی حاد .... ایشالا که راست نباشه چون واقعا خانومی تو اون موقعیت خیلی سخته زندگی براش.

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   

منم قبلا خوندم حس کردم سرکاریه

دیده بود تب انتخابات داغه حس اوسکول کردنش گل کرده بود ولی خوب اینجا نی نی سایت است کسی گول نمیخوره یاهاهاها

♥گر مخیر بکنندم به قیامت که چه خواهی؟                 دوست ما را و همه نعمت فردوس شما را!♥
2740

من هم فکرم خیلی مشغوله 

فکرنکنم سر کاری بود فقط یه چیزهای رو کامل ننوشته بود اونجاهای که خودش مقصر بود

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
نیلوفر کدوم بود؟؟؟

همین تاپیک که نوشته شوهرم میخواد طلاقم بده  پربازدیدها رو نگاه کن هستش هنوز

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
نیلوفر کدوم بود؟؟؟

اون پایین هنوز تاپیکش هست تو پربازدیدترینها عنوانشم ؛شوهرم میخاد طلاقم بده؛هست

که لیلا اومد دروغشو لو داد برید بخونید نویسنده خوبی میشه اگه ادامه بده

2706