2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
ده ماهی

ببین بلاگری یوتوبری ادمین 

بلاگری از روزمرگی یا اگه چیزی بلدی اگه زندی درکنارش توی یوتوب هم ویدئو هاتو بذار 

یوتوبری اینم مثل همون اینستا ولی یه فرق اساسی کهزودتر به درآمد میرسی اینکه شما فیلم رقص و جشن و آشپزی بلاگرا را برمیداری از اینستا دانلود و توی یوتوب میذاری و با توجه به محتوا هر ۱۰۰۰ تا بازدید از ۱ دلار به بالا پول میده فقط نا امید نباش و صبر داشته باش تا ویو بخوره و همینطور فیلم بذار

ادمین میتونی دوره معتبر ببینی و پروژه ا خود طرف بگیری البته من نمیدونم کی معتبره فقط سعی کن یه فرد معروف تر باشه تا بقیه ادمین فروش خیلی درآمدش بهتره

یه سایتی هم هست که هرچقدر خواستی پول میبری داخلش د بازی میکنی یا پول چندبرابر میشه یا میبازی با ۵۰۰ تومن شما شروع کن یه بار شانستو اسم سایت را نمیدونم ولی معتبره 

ام ترش هم استخدام گذاشته بود توی محدوده خود طرف لواشک ببری و پخش کنی هرچی بیشتر بخش کنی و به فروشگاه ها بفروشی درآمدتان بیشتر البته فک کنم تموم شد اول سه تومن میدادی ولی بعدش بهت میدادن سه تومن را

دوتا ترنم اصفهانی (کاربری دست دونفر است)