2737
2739

من خودم ک دیروز تجربش کردم و تا الان ادامه داره انگار یکی قلبمو داره تو مشتش فشار میده و از قلبم مدام خون میچکه🥺❤️‍🩹

و تو ذهنم احساس تنهایی شدیدی دارم با اینکه در کنار خانوادمم ....

the most important decision in❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
۶جلسه تراپی و مشاوره شد حاصل عشقمون بعد یه سال تازه دارم بلند میشم  امیدوارم زودتر بتونی از پ ...

عزیزززززم چ دردناک 🥺😢 اما از اینکه برای خودت داری رو پات وایمیستی خیللللی خوشحالم🥲🫂 ایشالله روز ب روز هزار درجه بهتر بشی❤️‍🩹🌱 

2738

پارسال بود مامانم در جریان بود و حتی باور کن به فکر این بودش که اسمشو چجوری صدا بزنه به عنوان داماد آینده 🥲

انقدر دوسش داشتم انقدر دوسش داشتم که خدا میدونه میگفت حالش خوب نیست بخاطر غمی که تجربه کرده انقدر گریه میکردم که نگو حرف میخواست بزنه بااون دل گوش میکردم دورش مثل پروانه میچرخیدم یکبار نزاشتم کادو بخره یا یکبار نرفتیم کافه چون نمیخواستم پول خرج کنه تاجایی که میشد درکش میکردم صبحا بی دلیل زودتر بیدارمیشدم بهش صبح بخیر بگم .... عشق من بود جون من بود قلب من بود 

ولی کاری کرد خودم ازش جدا شدم تا مدتها شبا تاصبح گریه میکردم زجه میزدم قلبم نمیزد صورتم نمیخندید ...بعدش باهام حرف میزد ولی من دیگه فهمیده بودم نمیخواد منو

آیدا هستم  
فشردن قلبم ...تنهایی بیش از اندازه هرجا میرم یادشم لحظه نبود تواین دوسال ازم دور شده باشه...💔🖤

هر لحظه به یادشی؟ حتی زمانی ک کلی سرت شلوغ باشه؟بگردمممم🥺🥺🥺 این نهایت عشقه🙂❤️‍🩹

۶جلسه تراپی و مشاوره شد حاصل عشقمون بعد یه سال تازه دارم بلند میشم  امیدوارم زودتر بتونی از پ ...

میدونی چی بده؟اینکه من تراپی رفتم بخاطر یه مشکل دیگه ولی اونجا تراپیسته گفت باید کات کنی و من فکر کنم اولین کسی بودم که تراپی رفتم ولی افسرده تر و شکننده تر شدم,ولی خب هنوز نتونستم ازش دل بکنم

میفهمم خوب میفهمم  امروز تو خیابون یه ماشین شبیه ماشینش دیدم زانوهام سست شد 🥲  ولی میگذ ...

منممممم چقددددر خوووب گفتیی 

حتی ماشینی که مدل ماشین اون باشه رنگش همه چیش .... 

وای منم ک دیدم تیر کشید قلبم 

خیلی حس تلخیه 😢

2706