2737
2734

تو زندگی اگه همسراتون اشتباهای کوچیک کنن ازشون زده میشین ؟منظورم اینه زندگی بالا پایین داره ممکنه بحث و دعوا پیش بیاد آدم یه مدت زده بشه از طرف مقابلش توی رابطه های الکی که من میبینم اطرافم اکثرا چون تعهد نیس جدا میشن ازهم دیگه مثل قبل علاقه ندارن بهم توی رابطه های جدی مثل ازدواج چجوریه دوباره مثل قبل علاقه برمیگرده یا نه زده میشین دیگه علاقه نیس تظاهره بیشتر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی طبیعی هست به عنوان یه انسان خیلی جاها من همسرمو ناراحت کنم یا برعکس 

چه زمان ازدواج چه دوستی که داشتیم 

مهم اینه که انسان بودن همو درک کنیم،ذات همو درک کنیم،پذیرش داشته باشیم و بتونیم با حرف زدن حلشون کنیم 

وگرنه نه چرا زده بشه ادم 

پیش میاد 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

دعوا کردیم بحث کردیم اشتباه کردیم هر دو حتی  تا پای  طلاق رفتیم ولی چون بازعاشق هم بودیم برگشتیم  زده شدن ک هیچ اگ واقعا دو طرف عاشق باشن هیچوقت زده نمیشن کنار هم باید مشکلاتو حل کرد تو هر زندگی مشکل هست هیچ آدمیم کامل نیست 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

همه زندگی ای چه سنتی چه با عشق و علاقه، همه جور بالا پایینی داره. 

اینکه عشق بمونه و تظاهر نباشه ربطی به نوع شروع زندگی نداره. برمیگرده به ذات و تربیت هر دو نفر

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
2740
علاقه مثل قبل شد ؟

اره حتی شاید بگم بیشتر 

خب هرکسی ممکنه تو زندگی اشتباه کنه اگه زده بشی ک واقعان عاشق نبودی ب نظرم 

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
خیلی طبیعی هست به عنوان یه انسان خیلی جاها من همسرمو ناراحت کنم یا برعکس  چه زمان ازدواج چه دو ...

من تو رابطه های که تعهد نداره خیلی دیدم که به خاطر چیزای الکی از هم سرد شدن دیگه هیچوقت مثل قبل نشدن شاید به خاطر نابالغ بودنشونه نمیدونم ولی پس خوبه رابطه های جدی اینجوری نیس

نباید بشین دیگه اینجوری زندگی به چه درد میخوره براچی پس آدم ازدواج کنه

دیگه تصمیم گرفتم عوض بشم هر بلایی بگید سرم اورد بازم بی خیالش نشدم الان به زور خانواده ازش گذشتم واگذار کردم به خدا

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
خانواده هاتون متوجه اختلاف تون شدن؟

اره حتی پدرم ب پدرش گفت طلاق دخترمو میگیرم این مسخره بازی تموم بشه ما باهم کنار نمیوومدیم سر چیزای بیخود سر هرچیزی دعوامون میشد اما تهش بدون هم  نمیتونستیم باشیم خداروشکر الان ب  اونروزامون میخندیم بعد گذشت ۳سال همچی عالیه و انگار واقعا منو شوهرم جفت همیم و مشکل اگ باشع شادی هم هست خداروشکر 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
من تو رابطه های که تعهد نداره خیلی دیدم که به خاطر چیزای الکی از هم سرد شدن دیگه هیچوقت مثل قبل نشدن ...

به نظرم بستگی به دو طرف داره 

که چه قدر شخص مقابل براش مهم هستن 

جدا از حالا ازدواج 

ما 6 سال دوست بودیم،مسلما بحث خیلی زیاد بوده 

اما چون دوست نداشتیم اون همراهی و با هم بودنه از بین بره برای حلشون هم تلاش میکردیم

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2706