2737
2734

خواهرام هر کدوم عید خانواده شوهرشون دعوت کردن من باهاشون مشکل دارم خصوصا خواهرشواهرام که حتا اس ندادن عیدو بهم که بزرگترم تبریک بگن منم مث خودشون سگ محلشون کردم الان خواهرام همش تیکه میندازن 

با اینا قطع رابطه میکردی بهتر بود تا با خانواده شوهرت😅

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

خانواده شوهر کی خوبن که مال شما با تو خوب باشن 

اونای که خوبن اکثرن ظاهرشون حفظ میکنن من باشم رابطه مو کم میکنم

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
میگن وظیفته خواهرشوهراتو دعوت کنی وظیفته تو زنگ ب اونا بزنی کلا حرفای میزنن رو مخمن

بگو هر کی صلاح زندگیش بهتر میدونه  سعی کن رفت آمد کنی

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
2740
میگن وظیفته خواهرشوهراتو دعوت کنی وظیفته تو زنگ ب اونا بزنی کلا حرفای میزنن رو مخمن

بگو هر کسی صلاح زندگیشو بهتر میدونه

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
بگو شوهرم دوستم داره کافیه 

اون چندبار بهم گفت بریم خونه خواهرم نرفتم گفتم هنوز یه اس ندادن تبریک بگن دعوتمم نکردن چرا خودمو سبک کنم نمیام برگشت با بچم دوتایی رفتن اونم خیلی نیشم میزنه الانم جای پشت من باشه طرف اوناس که چرا برا من حتا اس ندادن تبریک بگن و منو مقصر میکنه 

خانواده خودت اینجورمیگن چ توقعی ازخانواده شوهر،بخدا ک راحتی باهاشون رفت وامدنداری

ما مشکل نداریم رفت و امد نداریم بقیه این وسط میان موش میدونن البت قهر نیستیم فقط خونه ان نمیان چندساله فقط خونه پدرمادرش میریم

میگن شوهرت دوس داره رفت و امد کنه خب من دوست ندارم جلو رفتن شوهرمم نگرفتم هروقت بخاد میره هی میگن باید دعوتشون میکردی گفتم مگه اونا منو دعوت کردن میگه خونه داداششونه خونه پسرشونه فرق داره 

2706