2737
2739

رفتیم خونه داییم عید دیدنی ، بعد یکی از پسرداییام که یکساله نامزد کردن بعد یکسال دیدمشون همش زنشو می‌گرفت بغلش  و عشوه میومد ، نفهمیدم منظورشو😐

البته حدس می‌زنم چون وقتی مجرد بود فالو کرد محلش ندادم تا انفالو کرد و بعدش فوشم داد و آنفالو کرد اینکارو کرده ، تازه هیچوقت باهاش چت نمیکردم و حتی منظور فوش دادنشم نفهمیدم😐

پ.ن: خانومشو دوس دارم و بنظرم دختر خوبیه ، فقط پسرداییم خیلی رفتار بچگانه ای داره... 

کولیِ کِنارِ آتَش رَقصِ شَبانه ات کو؟! 🔥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🤣🤣🤣🤣چقدر بامزه گفتی

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2731

یاد خودم افتادم

من مجرد بودم پسرعموم هم مجرد بود

آقا ما یه شب رفتیم خونشون شب شد زن عموم نذاشت برگردیم گفت خطرناکه بمونید فردا بعد صبحونه میرید پسرعموم هم شیفت شب بود

خوابیدیم و فرداش دیدیم از سرکار اومد و چنان اخمی کرده بود که من قشنگ فهمیدم با خودش فکر کرده مامان بابام منو بردن نشونش بدن تا مثلاً بگیرتم یه رفتار هایی میکرد یه حرفایی میزد که نگم

دیگه پامو تو خونشون نذاشتم

متوهم های بدبخت

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2740
آخه خیلی برام عجیب و جالبه ، کسیکه هیچوقت باهاش دوست نبودم بخواد ادا در بیاره😕

شاید فکر میکنه عاشقش بودی ناز میکردی😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
یاد خودم افتادم من مجرد بودم پسرعموم هم مجرد بود آقا ما یه شب رفتیم خونشون شب شد زن عموم نذاشت برگ ...

آره والا😐 

من کسایی که پسر مجرد دم بخت دارن تحویل نمیگیرم صرفا جهت اینکه هوااا برشون نداره که فک کنن منتظرشونم

شاید فکر میکنه عاشقش بودی ناز میکردی😂😂😂

حتی یک هزارم درصد من از این خوشم بیاد🤣

واقعا با خودش چی فکر کرده🤦🏻‍♀️

حس کردم که فکر میکنه اگه زنشو بغل کنه من حسودیم میشه😐😂

حتی یک هزارم درصد من از این خوشم بیاد🤣 واقعا با خودش چی فکر کرده🤦🏻‍♀️ حس کردم که فکر میکنه اگه ...

🤣🤣🤣💔💔💔