2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یه مشکل روانی که باید درمان شه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2742
2740

منم ۱۸ سالمه و همینم اما خیلی وقتا ول کردم و دوباره میجوم ( وقتی درس میخونم یا محیط استرس آور ) 

مثلا موقع درس سعی میکنم  دستکش بپوشم با اینکه گرمه . 

یا به مامانم یا ابجیم میگم اگه داشتم ناخن میجوییدم بهم بگید 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
عزیزم مامانتون چی گفت ؟ 

مامانم میگفت که اگه کسی ناخن های کسایی که ناخن میخورن رو ببینه میگن طرف فلانه و مشکل داره و .‌‌‌‌‌... 

والا به نظرم تقریبا ۹۰ درصد بچه ها همین مشکل رو داشتن و پدر مادر ها باعث ترک شدن دختر خاله منم ( همسن هستیم  ) خالم از کوچیکی براش ناخن تلخ میزد تا ناخن نخوره و ملی دعواش میکرد اگه ناخن میخورد اما ما نه الان که عادت کردیم واقعا فقط دیگه خودت باید بخوای که ناخن نخوری چون لاک تلخ رو ما تاثیری نداشت . الان دختر خالم ناخن هایش همه تعریف میدن . ولی ی نکته ای بگم که ناخن هام با اینکه افتضاح شده بودن فکر میکردم درست نمیشه اما درست شد خیلی هم قشنگن تازه تو چشم بعضی از حسودای فامیل هم می‌ره ( شرمنده گفتم حسود باور کنید اقوام پدری من چشمشون از حسادت زیاد شور هست) 

توی عروسی یکی از همین آدما اومد گفت چقدر ناخناتون قشنگ شده.

منظورم اینه نگران نباشید اگه خدا بخواد درست میشه 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2706