2737
2739

برنامه چیده بودیم بعد مدت ها قرار بود با تنها دوستم بریم بگردیم فیلم ببینیم خوش بگذرونیم اما نشد همه چی کنسل شد واقعا خیلی حس بدیه هعی درمونده موندم حتی حال درس خوندن ندارم 🥲

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  

چرا کنسل شد ؟

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما بعد امتحانات خرداد پارسال قرار گذاشتیم بریم بیرون و هنوزم داریم قرار میزاریم، یکی مریض میشه، یکی حوصله نداره، یکی امتحان داره، یکساله می خوایم بریم بیرون نتونستیم🤣

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
2742
چرا کنسل شد ؟

قراره همون روزی ک ما برنامه ریزی کرده بودیم خوش بگذرونیم کلی مهمون بیاد خونه مادربزرگم منو دوستمم باید بریم کمک مادربزرگم 

دوستم دخترداییمه

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  
ایشالا یه فرصت دیگه ما ک رفتیم بیرون یسری مشکلا پیش اومد زهرمون شد باز صدرحمت ب کنسل شدن

چ بد🥲😔 ما اخرین باری ک رفتیم بیرون تابستون پارسال بود خانوادمون‌ نمیزارن بریم بیرون اینم از شانس مایه

ما بعد امتحانات خرداد پارسال قرار گذاشتیم بریم بیرون و هنوزم داریم قرار میزاریم، یکی مریض میشه، یکی ...

باز شما چند نفرین ولی من فقط یدونه دوست دارم از طرفی تنها دوست دوستمم‌ آخرین بار تابستون پارسال رفتیم بیرون خیلی بده 😫

باز شما چند نفرین ولی من فقط یدونه دوست دارم از طرفی تنها دوست دوستمم‌ آخرین بار تابستون پارسال رفتی ...

اره خیلی بده منم همه ش می خوام باهاشون برم بیرون اما نمیان همه ش کار براشون پیش میاد و دوست داریم همه باهم بریم برای همین تا همه جمع نشن نمی تونیم بریم حالا فکر کن 5 نفر باهم اوکی شن 5 سال طول میکشه

هیچ کس اونقدر بی گناه نیست                               که بتونه زندگی دیگران رو قضاوت کنه                    پس سکوت لطفا…🖤اگه این رو میبینی میشه برای قبولیم تو کنکور دعا کنی🩷خدا صد برابر دعات رو بهت برگردونه❤️
2738
اره خیلی بده منم همه ش می خوام باهاشون برم بیرون اما نمیان همه ش کار براشون پیش میاد و دوست داریم هم ...

اگه خانواده اجازه بدن اگه واقعا رفیق باشین میتونین برین ی باره دیه ولی مشکل من و دوستم دقیقا اطرافیانمونه

اگه خانواده اجازه بدن اگه واقعا رفیق باشین میتونین برین ی باره دیه ولی مشکل من و دوستم دقیقا اطرافیا ...

خانواده همه اجازه میوه اصلا گیر نمیدن اما هربار مشکلی برای یکی پیش میاد الانم چون همه کنکور داریم گزاشتیم بعد تیر بریم بیرون

خانواده همه اجازه میوه اصلا گیر نمیدن اما هربار مشکلی برای یکی پیش میاد الانم چون همه کنکور داریم گز ...

اها ایشالله ک موفق بشی♡♡

اها ایشالله ک موفق بشی♡♡

ممنون عزیزم