2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
من مربی پیش۲ام بخدا دهن سرویس کن ترین شغله

اشکال نداره ها خودمون رفتیم علاقه هم داریم اینکه طرف یه جا یهو میگ پول شون زیاده از سرشون زور داره مام کارمندیم چه فرقی داریم با بقیه 

All I need is the feeling of being real
اشکال نداره ها خودمون رفتیم علاقه هم داریم اینکه طرف یه جا یهو میگ پول شون زیاده از سرشون زور داره م ...

واقعا کسی هست بگه پول معلما زیاده از سرشون؟ 

بیچاره ها کم حقوق ترین شغل رو دارن با اعصاب خوردی وکاره بیشتر ...

کیا میگن زیاد میگیرن اخه🐱

واقعا کسی هست بگه پول معلما زیاده از سرشون؟  بیچاره ها کم حقوق ترین شغل رو دارن با اعصاب خوردی ...

ی تاپیک بود طرف پرسید حقوق یا فرهنگیان یه خانومی طلب کار بود یکی دگ هم طلب کار تر ، درس نمیدن و.....

میگم بهش بی شخصیت میگ معلما بی شخصیت دادن تحویل جامعه 😂💔

واقعا کسی هست بگه پول معلما زیاده از سرشون؟  بیچاره ها کم حقوق ترین شغل رو دارن با اعصاب خوردی ...

من سال اولم اصلا به هوای اینکه کار سبکه اومدم حالا علاقه هم داشتم قبلا ، الان نه 

ولی واقعا سبک نیست کار، بعد بعضیا چشم شون تا جلوی دماغ شونه میگن ساعت کاری کمه

اون معلم طرح درس نداره ، درس نباید بده فعالیت نباید اماده کنه به دانش آموز نباید بازخورد بده نباید یه عالمه برگه پر کنه برای وضعیت دانش آموز و ....

اصلا فقط پنج ساعت کار نیست میشه گفت گاهی تمام وقته تو همش تو تکاپویی 

من سال اولم اصلا به هوای اینکه کار سبکه اومدم حالا علاقه هم داشتم قبلا ، الان نه  ولی واقعا سب ...

میفهمم چی میگی عزیزم 

منم یه زمونی علاقه داشتم به معلمی ولی دیدم به خستگیش ،اذیتتاش نمی ارزه...😶

کلی کلنجار بری با بچه ها تا یاد بگیرن ،بعد آخرشم طلبکار شن چه خودشون چه خونواده هاشون...

خیلیا انتظار زیاد هم دارن از معلما ....تازه با اون حقوقای عالیشون.🥴

سخته واقعا ...خیلی شغل اعصاب خورد کنیه،خدا صبر بده به معلما..