2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اولین باره میشنوم که دختر سفید و تپل مورد پسند مرد ایرانی نیست 😊 به سلیقتون احترام میزارم چون مهم ا ...

به خدا اینقدر ناراحت شدم مامانم گفت به جا ناراحتی خودتو لاغر کن

می نویسم یادگاری تا بماند روزگاری گر نبودم روزگاری این بماند یادگاری
2740

لعنت به خواستگار سنتی

ایام خشکسالی و قحطی کشاورز رفت پیش آسیابان بهش گفت"تو رو به روح پدرومادرت بچه های من دارن از گرسنگی میمیرن یه خورده به ما گندم بده" آسیابان یه مقدار گندم ریخت تو دستمال گره زد داد بهش.کشاورز همینطور که میومد داشت دعا میکرد میگفت"خدایا به حق عزتت گره از مشکلات مردم باز کن گره از گرفتاری های مردم باز کن گره از قحطی و خشکسالی باز کن" انقد گره گره کرد تا این گره های دستمال بازشد همه گندم ها ریخت روی زمین چنان عصبی شد رو کرد به خدا گفت: سالها نرد خدایی باختی🦋این گره از آن گره نشناختی؟🦋 آن گره راچون نیارستی گشود🦋این گره بگشودنت دیگر چه بود؟🦋کشاورز تا برگشت گندم هارو از روی زمین جمع کنه: چون برای جستجو خم کرد سر🦋دید افتاده یکی همیان زر🦋 یه صدایی در درون بهش گفت: تو مبین که بر درختی یا به چا🦋تو مرا بین که منم مفتاح راه🦋 سجده کرد و گفت:کای رب ودود🦋من چه دانستم تورا حکمت چه بود؟ :)   
منم یکی از مشخصاتشو میگفتم، میگفتم پسر...... دوست ندارم

خالم گفت فلانی هم برادرتو میخواست نه تو رو

به خدا اینقدر ناراحت شدم مامانم گفت به جا ناراحتی خودتو لاغر کن

ببین لاغری که خب قطعا خوبه ولی مهم اینه که خودت رو دوست داشته باشی و قوی باشی، ممکنه لاغر هم باشی و یکی بیاد و از رنگ پوستت ایراد بگیره یا بگه مم تو پر دوست دادم تو لاغری. پس اول باید قوی باشی و حرف مردم برات مهم نباشه 

Belle سابق
ببین لاغری که خب قطعا خوبه ولی مهم اینه که خودت رو دوست داشته باشی و قوی باشی، ممکنه لاغر هم باشی و ...

بعد اینکه ورزشو ول کردم خیلی چاق شدم صورتم لپ دار. خودمو دوست دارم ولی ناراحت شدم مامانم گفت بعد کنکور خودت لاغر کن برو باشگاه 

2706