2733
2734

آخرین امتحان دانشگام افتاده روز عروسیم حالا امتحانای دیگه رو میتونم برم بدم ولی روز عروسی رو دیگه نمیتونم بنظرتون با استاد حرف بزنم علت رو بگم نمره ده بهم میده؟؟؟؟این استاده خیلی راه میاد ترم قبل کلی راه اومد ولی اینجوری رو نمیدونم قبول کنه یا نه بنظرتون ازش بخوام یا بیخودی سبک میکنم خودمو

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

بهش بگو 

ولی شاید قبول نکنه، استادای ما میگفتن اگه امتحان اخرو غیبت بخورید کل نمره فارغ از میان ترم و نمره ی کلاسی صفر میشه

هر وقت نیاز داشتید با کسی حرف بزنید من همیشه واسه گوش دادن بهتون حاضرم 🦋
2740

بگو یه روز دیگه ازت امتحان بگیره 

قبل شروع امتحانا 

هر چند ممکنه به خاطر صورت جلسه موقع امتحان گیر بدن و نمره صفر رد کنن برات چون دست اموزشه

اگه همه اینا نشد، برو حذف پزشکی بزن

مگه چند روزه کلش ⌛⏰ بلندشو یکم موهاتو شونه کنش 💇‍♀️ یه آبی به سر و روت بزن 🚿💅💄 انقدر غریبگی نکن تو خونه خودت 👑 اصلا بلند بلند بخند 👄 بدون اجازه هیچکی تو شهر بچرخ 👠🛍️ 👜 چون خانومی صداتو نبند 🎤🎻💃 هر حرفی داری تو جمع بزن✌️
2706