2733
2734
عنوان

کسی اینجوری شده تاحالا؟

47 بازدید | 7 پست

خانما خونمونو عوض کردیم ۱۰ سال اون خونه بودم الان که اومدیم اینجا حالم خیلی بده گریه میکنم شبا نمیتونم بخوابم اصلا حال روحیم خوب نیست😭با این ک اینجا از اونجا بهتره ولی نمیتونم فضارو تحمل کنم

کسی مثل من بوده؟بعد چند وقت براتون عادی شده

سابقه افسردگی شدید دارم خیلی نگرانم باز حالم بد شه🥲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

سلام میدونم نظرم مزخرفه😂 تاپیک پارسالتو دیدم راجب روتین پوستیت بود هیچی نفعمیدم💔 میشه خلاصه وار بگی برم بگیرم؟ جوش صورتم اونقدرام بحرانی نیست بعضی یا جوش میزنن انگار ته پوستشون زخمه انگاار ن مال من هرازگاهی قرمز میزنم ولی طول میکشه ک بره چرب هم هست پوستم

قربونتم راجب راهنماییت

و اینکه

این حسو منم تجریه کردم راهی نمیدونم بشین گریه کن😢😂

یه ماه بعدش برگشتیم ما ب خاطر زلزله رفتیم ی شهر دیگه

دلم خوش بود ک برگردیم 

ولی جو کلن خفه کنندس🥲 

حالا بابامم هرازگاهی میگفت خونرو میفروشم اینجا بمونیم ما ۲ برابر افسرده بودیم😅

سلام میدونم نظرم مزخرفه😂 تاپیک پارسالتو دیدم راجب روتین پوستیت بود هیچی نفعمیدم💔 میشه خلاصه وار بگ ...

سلام خوبی عزیزم 

ببین من پوست صورتم چربه ولی تو ناحیه پیشونی و بالای ابرو پوست پوست میشه و التهاب میگیره 

قبلا حتی زحم هم می‌شد انقد بد بود 

بعد دیگه کلی دکتر رفتم کلیندامایسین قرصشو بهم دادن کلی دارو داد و اینا اصلا بهتر نشد

دیگه خسته شدم شروع کردم ب خریدن لوازم پوستی اینا ب امید این که بهم بسازه😁اول راه بهت بگم من چیزایی ک خریدم بعضیاش خیلی گرون بود فقط ابرسان اوردینری رو هر ماه ۷۰۰ ۸۰۰ پول میدادم براش 

و بعد ها فهمیدم اصلا ب گرون بودن و برند بودنش نیست چیزی ک میگیری حتی ۱۰۰ تومنی هم باشه باید به پوستت بسازه حالا چیزایی که به من ساخت اینا بود👇🏻

اولی فوم شستشو :  صورتتو اصلا با ژل نشور الکی میگن که برای پوستای جوش دار ژل اینا خوبه

فوم بهتره من اکثرا برندارو امتحان کردم لاروش پوزی گرفتم اون موقع ۷۰۰ تومن ژنو گرفتم 

لافارر گرفتم و ... 

و بین این تنها چیزی که حداقل ۷۰ درصد پوست منو بهتر کرد فوم اویدرم بود سبز رنگش که مخصوص پوستای چربه 

-----------------------------------

بعدی تونر بود 

من برند بادی شام میگیریم الان حدودا ۹۰۰ تومنه رنگ سبزش فقط اگر گرفتی بدون محصول قوی ای هستش من روزای اول صورتم حساسیت داد بهش 

گرفتی سعی کن اوایل ی شب در میون بزنی رو پوستت هم نکش بریز رو پد تپ تپ بزن رو صورتت و تمام 

------------------------

بعدی اسکرابه 

چون پوستت جوش داره حق نداری هر هفته اسکراب کنی 

ماهی یک بار اونم فقط توی حموم ۵ دیقه آخر ک خواستی بیای بیرون میزنی میشوری 

تنها چیزی ک اون قدر قوی نیست یکم پوستتو روشن کنه اسکراب گریپ فروت فریمنه 

صورتیه دونه های ریز داره و ابکیه

۱۹۰ تومنه حدودا 

---------------------------

برای ابرسان و مرطوب کننده

من دهن خودمو ج..ر دادم سر ابرسان😁و ببین ی چیزایی میخریدم ۲ ۳ تومن برا ی کرم میدادم فقط 

اوردینری و بالانس و لانکوم و ...

و ی چیز جالب این که من از محصولات لافارر متنفرررر بودم چون با همش جوش میزدم 

و ی سری شانسی شانسی تو تخفیف گفتم بزار مرطوب کننده بگیرم شاید خوب بود 

مرطوب کننده گریپ فروت لافارر 

اینم صورتی رنگه برای پوستای چربه

من آخرین بار ک خریدن ۳۲۰ تومن بود حدودا

ببین رسید من شب همون موقع ک زدم پوستم چنان قرمز شد و التهاب گرفت ک واقعا ۲ تا سکته رد کردم دیگ نزم گفتم صبح پاشم پوستم ریخته 

و در کمال برگ ریزی صبح پاشدم دیدم انقد پوستم شفاف شده خودم پرام ریخت 

کلا این ک میزنی تا نیم ساعت ب پوست التهاب و قرمزی میده خیلی عادیه سعی کن ۱۰ دیقه قبل خواب بزنی ک بعدش بلافاصله بخوابی

وسط روز هم نزن فقط شبا

ابرسان هم برنو نوتروژینا مدل هیدرو ژل حدودا ۵۰۰ ۶۰۰ تومنه تو سایت 

سعی کن یا از نمایندگی بگیری یا سایت چون فیکشن زیاده

الان دیگه همیناس متفرقه چیزی میزنم

بعدم سعی کن ماسک صورت اینا نزاری همش چرتو پرته بدتر میشی مخصوصا ماسک ورقه ای برای تویی و جوش میزنی افتضاحهه

اگر بدت نمیاد من خودم دوبار تو هفته خیار حلقه میکنم میزارم بعد ۳۰ دیقه برش میدارم ابرسان و مرطوب کننده رو روش میزنم صورتمو صبح فرداش میشورم 

مکمل هم من برای پوستم رادیانس او پی دی میخورم هر ی قوطی و میگیرم دوماه میشه برام ۶۰ تا دونه توشه ۳۹۰ میگیرم من

صورتت هم دوبار در روز صبح و شب با فوم بشور 

برای صورتت هم حالا نمیدونم بند میزنی

تیغ میزنی یا هرچی این کارو نکن

من از داروخونه وکس عسل میگیرم هر ی قرصش ۴۰ تومنه 

ماهی یکی دوبار وکس میکنم 

هم جوش نمیزنه هم التهاب نمیگیره

باز سوالی بود درخدمتم

2740