2733
2734

مدتیه همین که هوا شروع میکنه به تاریک شدن،خیلی حالت های بدی بهم دست میده،دوست دارم گریه کنم،افکارمنفی،استرس

نمیتونم هیچ کاری کنم جز دراز کشیدن

باعث شده از برنامه هام عقب بیفتم

کسی تجربه داشته؟

ممنون میشم بگید،دعاتون میکنم 🙏⁦☘️⁩

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اره عزیزم من اینجوری هستم

در طول روز حتما پیاده روی کن 

حتما حتما دم غروب اسپند دود کن 

و بگذار صدای اذان توی خونه پخش بشه 

و همه چراغ ها رو تو چند دقیقه اول روشن بذار اصلا نذار خونه تاریک باشه دقایق اولیه

اره عزیزم من اینجوری هستم در طول روز حتما پیاده روی کن  حتما حتما دم غروب اسپند دود کن  ...

چشم،انشالله موثر باشه

بهتر شدی خودت الان؟

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت
2738
خودم کلا هوای تاریک و فصلایی مثه پاییز این خاصیتو دارن و وقتی روحیت ضعیف شده باشه بیشتر تحت تاثیر ق ...

خیلی بده

کاش درمان داشته باشه

اره خیلی موثره  لباس تیره هم نپوش  آهنگهای غمگین هم گوش نده

والا از ساعت ۶ به بعد فقط میرم رو فاز دپرس

نمیتونم گوش ندم

یکسره چیزای غمگین گوش میکنم،یا به چیزای غمگین فکر میکنم

و از خودم بدم میاد

خب اگه روحیه و مود ادم بهتر شه کمتر تحت تاثیرش قرار میگیره مثلا من الان خیلی بهترم

خداروشکر

چیکارکردین که به بهتر شدن روحیتون کمک کرد؟

خداروشکر چیکارکردین که به بهتر شدن روحیتون کمک کرد؟

دست از الکی خودمو ناراحت دیدن برداشتم...بیرون رفتن و ارتباط با دوستا بعد کرونا هم بد نبود

با مشکلمم کنار اومدم تا حدودی و مثه قبل اذیتم نمیکنه

والا از ساعت ۶ به بعد فقط میرم رو فاز دپرس نمیتونم گوش ندم یکسره چیزای غمگین گوش میکنم،یا به چیزای ...

خب دیگه باید مدیریت کنی 

غروب به بعد شیاطین ترددشون بیشتر میشه و باعث همین حس و حال میشه ... روحت رو باید قوی کنی

2706