2733
2734

از این نظری که گفتید همینو بگم که از بی دین بودن و انکار وجود خدا رسیدم به خدا و چادری شدن 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من یه گناه خیلی خیلی بزرگ رو یهو گذاشتم زمین یکسال و نیمه خیلی خوشحال میشم وقتی یادم میوفته که ترکش کردم

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
2740

والا زیاد جرئت ی تغییر بزرگ رو ندارم

در مورد ترک محرمات هم تا چن ساعت یا چن روز رو حرفم وامیستم بعدش دوباره توبه شکسته میشه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
من یه گناه خیلی خیلی بزرگ رو یهو گذاشتم زمین یکسال و نیمه خیلی خوشحال میشم وقتی یادم میوفته که ترکش ...

الهی شکر❤

تبریک میگم بهت🌼🌹

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

اولین تغییر زندگیم این بود که از شهر خودم که ۵ ساعت تا دانشگاهم فاصله داشت اومدم تهران و خودم زندگیمو ساختم یعنی کار می‌کردم و دانشگاه می‌رفتم و درس می‌خوندم و تونستم یه خونه مشترک با یکی از دوستام بگیرم

تغییر دیگه‌ای هم داشتم مثلاً من ریسک اینو پذیرفتم که به شهرهای دیگه مهاجرت کنم چندین سال توی یه شهر خیلی دور زندگی کنم تا یه ثباتی برسه زندگیم یا اینکه تغییر دیگه‌ای که داشتم اینکه رفتم آموزش دیدم و درآمدم خیلی زیاد شد

ولی به نظر خودم مهم‌ترین تغییری که توی تفکرم اتفاق افتاد این بود که من تصمیم گرفتم بچه‌دار بشم یعنی من اصلاً این تصمیمو نداشتم و خودم اصلاً با همسرم این عهدو کرده بودیم که بچه‌دار نشیم ولی یه جوری یه اتفاقی افتاد توی ذهنم تفکرم و تصمیم گرفتم که مادر بشم و این تغییر بزرگی تو زندگیم بود

خدا رو شکر ،افرین  باطنی چطور ؟

خب باطنی بود دیگه 

تا وقتی باطن عوض نشه که ظاهر تغییری نمیکنه 

از نظر ترک گناه و...هم خداروشکر خیلی موفق بودم 

برام جذابیتی ندارن کارهای گذشته و برعکس دوری ازشون برام جذاب شده

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨