2737
2739

سلام دوتا دختر دارم کوچیکه از دیروز پاهاش داغ بود و ابریزش بینی و دهن داتش من فک کردم از دندون ولی دیدم از دیشب هرررچی بهش میدم استفراغ میکنه شبم تو خواب دیدم پاها اون یکی دخترم داغ دیگ خلاصه من صب رفتم نوبت گرفتم متخصص ولی نوبتشون فردا شب بعد افطاره.   کسی بوده بچش ازاین ویروس جدیدا گرفته باهش؟اصلا نمیدونم ویروسه یانه خیلی نگرانم هرررچی میخورن بالا میارن زییر چشاشون گود شده بیشتر خوابن. بی حال و بهونه گیری تب خفیف بیشتر تو دستوپا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرم گرفت تهوع و استفراغ و تب دقیق یک هفته طول کشید 

وای دقیقا تبشون فعلا روز اول پایینه ولی هرررچی بخورن بالا میارن اصلاااا اشتها ندارن اصلااااااا هیچی نمیخورن.   شما چیکار کردی زودتر خوب شن 

2731
من و پسرم از روز اول عید افتادیم با این ویروس پسرم لاغر شده بود خیلی

دختر منم ماشالا توپر بود کوچیکه پاهاش تیکه تیکه بود اینقد هیچی نمیخوره یا بالا میاره کلااا اب شده خطای پاش گم شده

وای دقیقا تبشون فعلا روز اول پایینه ولی هرررچی بخورن بالا میارن اصلاااا اشتها ندارن اصلااااااا هیچی ...

والا تب پسر من که فقط با شیاف دیکلوفناک پایین میومد شب میشد تبش میرفت رو، 39 زیاد اصرار به خوردنشون نکن ولی جوجه و مرغ گریل شده اماده داشته باش چون سوپ و چیزای ابکی تهوعشونو بیشتر میکنه شبم هر یک ساعت تبشونو چک کن چون ویروسه باید دوره اش بگذره

2740