2733
2739
عنوان

ملاک انتخاب مدرسه بچتون چیه؟

242 بازدید | 45 پست

شلوغ تر باشه کلاس و مدرسه یا خلوت تر؟ 

به نسبت شلوغ و خلوت بودنم فضای مدرسه کوچیک تر و بزرگتر

سرگشته چو پرگار همه عمر دویدیم، آخر به همان نقطه که بودیم رسیدیم

اصلا اصلا شلوغی یا خلوتیش مهم نیست خیلی چیزای مهم تر هست

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من اگه در این مورد بخوام انتخابی بکنم حتماً بچه‌مو جایی می‌ذارم که اون مدرسه احساس مدرسه بهش بده یعنی مثل خونه نباشه که از این خونه بره یه خونه دیگه و اینکه اصلاً غیرانتفاعی نمی‌فرستمش

ملاک اولم معلم بود که با کلی تحقیق پیدا کردم

شما بین معلم جوون و تازه کار که ذوق تدریس هم داره

و بین معلمی که ده سال سابقه داره کدوم انتخابتونه؟ 

سرگشته چو پرگار همه عمر دویدیم، آخر به همان نقطه که بودیم رسیدیم

اینکه خصوصی باشه معلم هاش تدریسشون خیلی خوب باشه درست رفتار کردن با بچه 

سومین کاربری.    شمایک ویس جدید دارید .   سلام  می‌خوام یه چیزی بهت بگم  برای چیزایی که میخوای تلاش کن ؛ و قوی باش.  همیشه ترجیحت جنگیدن باشه تا رایگان گرفتن چون میتونی به چیزی که باجنگیدن به دست آوردی افتخار کنی نه اونی که رایگان گرفتیش

تدریس و خوب بودن محیط واسم اولویت داره

بخاطر همینم به هیچ وجه مدرسه ی غیر انتفاعی نمی‌فرستمش

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
2706