2737
2734

از همین الان برو دکتر چکاپاتو بده دکتر بهت میگه از کی اقدام کنی در کنارش بهت مکمل های قبل بارداری هم میده من از برج ۷ رفتم گفت دوتا سه ماه صبر کن بعد اقدام کن مکمل های قبل بارداری هم بهم داد

از همین الان برو دکتر چکاپاتو بده دکتر بهت میگه از کی اقدام کنی در کنارش بهت مکمل های قبل بارداری هم ...

مطب های متخصصهای زنان خیلی شلوغن وقتی میری اصن اهمیت نمی‌دن تند تند رد میکنند بیمارا رو

برم مطب ماما عیبی نداره؟

چند سالتونه؟

چه آزمایش‌هایی انجام دادین؟ 

مکمل‌ها چی‌ان؟

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مطب های متخصصهای زنان خیلی شلوغن وقتی میری اصن اهمیت نمی‌دن تند تند رد میکنند بیمارا رو برم مطب مام ...

نه اتفاقا برو پیش زنان بگو میخوام تحت نظر شما باشم برای بارداری آزمایشات قبل بارداریو انجام بدم کامل آزمایشاتو مینویسه تست پاپ اسمیر هم میگیره بعد میبری اگه کمبودی داشته باشی برات دارو مینویسه و مکمل بعد میگه قرص ال دی که مصرف میکردی چندماه صبر کن اثرش بره بعد اقدام کن اگه بعد مثلا ۶ ماه باردار نشدی بیا بهت دارو بدم و فلان برای من که اینطوری بود

ماما هم خوبه ها ولی بیمه نسخه و آزمایشاتشو قبول نمیکنه همه رو باید آزاد بری از همون اول یه دکتر زنان خوب انتخاب کن که کلا بارداریتم زیر نظرش باشی 

من ۳۱ سالمه من قرص سیپروترون کامپوند میخوردم چون تنبلی تخمدان داشتم گفت ۳ ماه صبر کن بعد اقدام کن

2728
نه اتفاقا برو پیش زنان بگو میخوام تحت نظر شما باشم برای بارداری آزمایشات قبل بارداریو انجام بدم کامل ...

بیمه ندارم هرجا برم آزاد برام در میاد از اون لحاظ عیبی نداره

نه اتفاقا برو پیش زنان بگو میخوام تحت نظر شما باشم برای بارداری آزمایشات قبل بارداریو انجام بدم کامل ...

من تقریبا یک ماهه ال دی مصرف کردم قصد دارم امروز قطعش کنم

من ۴ ماه بعداز قطع قرصم باردار شدم بدون اینکه پیش دکتر برم 

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗

هنوز چند ماه مونده ۱۸ سالم بشه 

پاپ اسمیر میشه انجام داد؟ شنیدم بالای ۲۰ سال میشه

2738

آخه یه بار پیش بهترین متخصص رفتم انقد سرش شلوغ بود که اصن توجه نداشت مشکلمم حل نشد

جاهای دیگه هم رفتم اصن نوبت خالی نداشتن

ولی چند بار رفتم پیش ماما خیلی خوب بود و نتیجه گرفتم از درمانم

بیمه ندارم هرجا برم آزاد برام در میاد از اون لحاظ عیبی نداره

ولی متخصص زنان به نظرم باتجربه تر از ماماست ممکنه داروهاییکه میده بهتر از نسخه ماما باشه بازم بستگی داره که پیش چه دکتر یا مامایی بری خوب تحقیق کن که مریضا راضی باشن  

چه روزایی رابطه داشتین؟

روزای تخمک گذاریم والبته بیشتر یه روز درمیون

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗