2737
2734

شادی در زندگی به‌معنای زندگی‌کردن در حال و پاسخ به نیاز خود در همان لحظه است. همچنین داشتن تعادل‌ در زندگی و تمرکز روی نکات مثبت می‌تواند به شادی واقعی در زندگی منجر شود.

بااین‌حال نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که سطح شادی در زندگی همیشه ثابت نیست. درواقع شما در طول زندگی بسته به اتفاقات مختلفی که برایتان رخ می‌دهد، طیف وسیعی از احساسات را تجربه می‌کنید، با این حال می‌توانید به‌طور میانگین یک زندگی شاد داشته باشید.

فراموش نکنید که هر چیزی که در زندگی شما وجود دارد، می‌تواند نسخه بهتری نیز داشته باشد. ولی مسئله این‌جا است که هیچ پایانی برای این بهتربودن وجودن ندارد. بنابراین سعی کنید، دست از مقایسه بردارید. زندگی هیچ کس- تأکید می‌کنیم، هیچ کس- کامل نیست.

شاید شما نتوانید درآمد خود را از یک حد مشخص بیشتر کنید یا شریک عاطفیتان را دقیقاً شبیه کسی انتخاب کنید که در رویاهایتان می‌دیدید؛ اما این بدان معنا نیست که نمی‌توانید زندگی شادی داشته باشید.

زندگی فقط اونجاش که شخصیتمون از باب اسفنجی به اختاپوس تغییر کرد😐😂

@brave__girl    

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

@angel82    2 

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

کتاب " کتابخانه نیمه شب " به این موضوع پرداخته . فوق العاده کتاب خوبیه . موضوعش در این مورده که یه دختری کلی پشیمونی داره توو زندگیش و این باعث میشه که خود.کشی کنه. بعد از مردن توو یه کتابخونه میفته و میتونه تمام زندگی های احتمالیش که بی نهایت تاس رو ببینه .

2738