2733
2734

چندسال نامزد موندین؟

جهیزیه چجوری خریدین؟منظورم اینه شاغل بودین؟یااینکه پدرتون زحمت همه جهاز رو کشید؟

من درحال خرید جهیزیم دوست دارم برم سرکار بتونم چیزایی که دوس دارم بخرم ولی کارمناسب پیدانمیکنم

نمیدونم چیکارکنم بتونم کم کم بخرم

11 ماه. خودم و همسرم خریدیم هر دو کار میکردیم و میخریدیم. پدرم وسایل بزرگ آشپزخونه رو خریدن همسرم دوست نداشتن وسایل خونمون رو کسی بخره برا سیسمونی هم همینطور

Belle سابق

دوسال، همه چیز رو خودمون خریدیم و همسرم چیزی نخرید، خودم هم اوایل سرکار رفتنم بود همه حقوقی که تو اون مدت گرفتم رو کمک کردم، البته حقوق من زیاد نبود

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک سال عقد بودیم بعدم رفتیم سر خونه زندگیمون 

چون خونه از من بود بیشتر جهیزیه رو شوهرم خرید

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
2731

۱ ماه بعد عروسیم شد ۵ سال که ازدواج کردیم 

بابام خرید همه رو 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
دوسال، همه چیز رو خودمون خریدیم و همسرم چیزی نخرید، خودم هم اوایل سرکار رفتنم بود همه حقوقی که تو او ...

میتونم بپرسم حقوقت چقدربود 

من دنبال کارم نمیدونم کارموقت چیکارمیتونم بکنم

دستشون دردنکنه به نظرت کار موقت چیکارمیتونم بکنم

نمیدونم تحصیلات و مهارتتون چیه، ولی اگر مهارت خاصی ندارین فروشندگی مثلا مانتو و لباس زنونه و اینطور چیزا خوبه

Belle سابق
2740
میتونم بپرسم حقوقت چقدربود  من دنبال کارم نمیدونم کارموقت چیکارمیتونم بکنم

چند سال پیش بود، مثلا شما فکر کن در حد حداقل حقوق وزارت کار الان

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

تقریبا ۲سال نامزد بودیم جهیزیم همشو بابام برام خرید 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

پنج ماه هست نامزد کردم هنوز عقد نکردم. جهیزیه رو بابام زحمت کشید تهیه کرد

اسمم سحر نیست به خاطر این که شناسایی نشم این اسم رو انتخاب کردم. آخه آشنا دارم تو سایت  . نه اسمم سحر هست نه فامیلم انتخابی

از نامزدی تا عقد یک سال طول کشید. شوهرم دو تخته فرش تلویزیون جاروبرقی و لباسشویی رو خرید 

خودمم بقیه چیزارو گرفتم 

البته یه سری دکوری اینارو تیکه تیکه باهم به مرور خریدیم 

اینکه تیکه تیکه باهم بخرید و خونتونو خوشگل کنید خیلی کیف میده

الان عاشق خونمونیم ما

امیدوارم خوشبخت بشید❤️

2706