2733
2734
عنوان

ینی خیانت کردم الان؟

549 بازدید | 54 پست

من تو رابطم واقعا عشقمو دوس دارم خیلی زیاد

یه پسره چن روز پیش تو شهر صدام زد گف پیج اینستامو بزن بم پیام بده ازت خوشم اومده

منم شنیدم کنجکاو شدم پیجشو زدم نگا عکساش کردم

بعد از سر کنجکاوی (هیچ گونه قصدی نداشتم ک باهاش رل بزنم بخدا حتی فکرم نکردم ک برم با این رل بزنم) ولی بش پیام دادم گفتم همونیم ک تو شهر دیدی  اینا... بعد گف بیا تصویری گفتم نمیام رل نمیخوام من همینجوری پیامت دادم کنجکاوی

گف بیا قرار بزاریم ببینمت اینا قبول نکردم هر کاری کرد نرفتم تصویری گفتم من رل نمیخوام اصلا اینا...

بعد یهویی گف من مطمنم تو رابطه هستی که نمیای تصویری گفتم اره واقعا هستم...

یهویی گف متاسفم برات کاش از اول جوابتو نمیدادم تو ذات من نیست برم با کسی که تو رابطش اگر عشق من بودی دو پاتو قلم میکردم😐اقااا اینارو گف من به خودم شک کردم کلا گفتم ای وای ینی من خیانت کردم به این پیام دادم؟ بابا بخدا قسم من قصد خیانت نداشتم ک همینجوری یه گهی خوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خیانته نباید جواب میدادی حتی 

تبریک میگم 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2742

همه اینا که خیانت میکنن به حساب خودشون همینجوری بی منظور و از سر کنجکاوی اینکارو کردن

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2740

بلی درست گفته 

کنجکاوی چیه دیگه 

خوبه عشقتم از رو کنجکاوی کوچولو با دخترا چت کنه؟ 

با آمدنت هستی من کامل شد❤️جادوی طلسم دیوها باطل شد❤️در نقش فرشته انتخابم کردند❤️خندیدی و سوره ی علق نازل شد❤️من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️انگار که من آدم دیگر شده ام❤️در نقش جدید مهربان تر شده ام❤️امروز تمام سخت ها آسانند❤️می گفت فرشته ای که مادر شده ام!
💔عذاب وجدان دارم

بایدم داشته باشی والا 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2706