2737
2734

سلام دوستان 

دخترعمه ی همسرم یسری اتفاقات تو زندگیش افتاده که مجبوره خونه ما بمونه (با همسرش به مشکل خیلی شدیدی برخوردن و بقیه اعضای خانواده ش اینجا نیستن و یه شهر دیگه ان) الان حدود یک ماهه که منزل ماست 

ایشون از همسرم 8 سال بزرگتره و یه پسر 14 ساله هم داره. 

مشکل اصلی اینجاست که یسری رفتار های بد داره، با شلوار خیلی نازک در حدی که لباس زیرش معلوم میشه میگرده لباس های یقه باز میپوشه و سینه هاش کاملا مشخصه درصورتی که من تو این یک ماه بخاطر پسرش همیشه لباس هام پوشیده بوده. 

از همون اولش هم لباس زیر هاشو داخل حموم روی شیر یا حوله گرم کن میزاره و وقتی همسرم میره حموم برنمیداره. 

چند روز پیش رفته بود خرید و کلی لباس های لختی خریده بود آورد جلو همسرم می‌پوشید میگفت ببین چیا خریدم خیلی سک*سیه... همسرمم نگاه نمیکرد اما به من میگه این چرا خجالت نمیکشه اینکارارو میکنه. 

دیروزم به همسرم زنگ زده بود( خیلی معذرت میخوام) میگفت پریود شدم برام نوار بخر از این بزرگا نخریا اخه من چیزم کوچیکه😑

منم بهش گفتم چرا ب اون زنگ زدی خودمون یه کاریش میکردیم گفت تو چه عقب مونده ای اون مثل پسر خودم میمونه میدونی بچگیاش چقدر من بردمش حموم! قبل تو من همه جاشو دیدم.... 

از دیروز من باهاش سرسنگین رفتار میکنم اما هر روز ک میگذره داره خودشو به همسرم نزدیکتر میکنه و همسرمم عصبی میشه نمیدونم چیکار کنم توروخدا شما بگید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاااااا خدااااا.... پرتش کن بیرون یه ماهه شوهر ندیده زده بالا

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731

زنگ بزن خانوادش بیان ببرنش .‌

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740

وا چ بی حیا...اتفاقا اونایی ک میگن مث داداشمه وپسرمه و....از همه بدترن...من باشم میگم رک ک تا کی هستین شما چون ما ی سفر در پیش داریم

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
از اوّل نباید می ذاشتین بیاد خونتون بمونه.. همیشه آخرش جنگ میشه.

همسرش اعتیاد داشت و بهش با چاقو حمله کرده بود و یسری جاهاش بخیه خورد از دست اون به ما پناه آورد، رومونم نمیشه بیرونش کنیم

2706