2733
2734
عنوان

ترسناک باردارها نیان لطفا

341 بازدید | 39 پست

سلام بچه خیلی میترسم دارم اینارو مینویسم 

برادر شوهرم چند وقتیه ازدواج کرد دوماهی میشه 

اون روزی ک اولین بار برای مراسم بله برون رفتم وقتی دیدمشون خیلی امروزی و مهربون بودن ولی یهو تموم صورتم لرزید دهنم قفل شد این گذشت تا مادرشوهرم پاگشا کرد باز هم همون حالت شدم حالا دیشب برای اولین بار اومد خونمون خیلی دختر ساده ای هست حرف از نماز و قرآن شد کفت من نمیتونم نماز و قرآن بخونم چون ه م زاد دارم اکه بخونم اذیت میشه من کپ کردم بعد دیدم میگه پدربزرگم د ع ا نویس هست من احضار روح میکنم حتی کسایی ک زنده اند یه برادر شوهر مجرد دارم دیدم میکه روحشو احضار کردم چهار سال دیگه ازدواج میکنه ووووو خیلی چیز دیگه یهو گفت روبروی خونه ما ک زمین فوتبال هست گفت پریشب داشتم رد میشدم از خونتون ج ن دیدم اینجا بودن 

و جالبتر که شوهر یه خاله داره من خونه اون هم میره حالم بد میشه گفت خونه خاله رفتیم اونجا تو خونش پر بودن من میبینم اونارو 

از دیشب خیلی میترسم چکار کنم قران خوندم ولی باز میترسم

استغفرالله ربی و اتوب الیه💚 به سلیمان جهان از طرف مور سلام به حسین از طرف وصله ناجور سلام السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💚میشه برای سلامتی عزیزانم یه صلوات بفرستید!؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

فک کنم ایسگات کرده😑😂

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  
2738
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم، یک حرز امام جواد بگیر با خودت داشته باش ، هیچ مشکلی برات پیش نمیاد ان ...

اتفاقا حرز رو دارم خداروشکر

استغفرالله ربی و اتوب الیه💚 به سلیمان جهان از طرف مور سلام به حسین از طرف وصله ناجور سلام السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💚میشه برای سلامتی عزیزانم یه صلوات بفرستید!؟ 
فک کنم ایسگات کرده😑😂

ن جدی بود بعد برادرشوهرمم اومد همون حرفارو زد 

چالشها داری از این به بعد با این دختره😅

یاخدا

2706