2737
2734

یه استوری  م ذ ه ب ی  گذاشتم  ۴ صبح ریپلای کرده ای خوووداااا🥲🥲🥲😍😍😍 عکس اولی استوری خودمه دومی ریپلای سد احمدد🥲🥲🥲🥲به نظرتون واقعا از من خوشش میاد داره نخ میده ؟؟🥲🥲🥲

زن سابق حاج احمد هستم🙂🙂🙂

لطفا واسم دعا کنید هر چی سریعتر شوهرم بیاد سراغم و آبرومندانه برگردم سر زندگیم و زندگیم اونجوری که میخوام درست بشه

۸ ماهه قهر کردم و خونه پدرم هستم، توتاپیکهام توضیح دادم 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کاملا واضح و مبرهن داره نخ که چه عرض کنم طناب میده 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
2740
چیییی بگم بهشششش که تا تنووور داغههه نونو بچسبونممم که مخشوووو بزنممم؟🥲🥲🥲

هیچ کار نکن اون خوشش میاد ازت خودش سر صحبتشون باز میکنه 😂

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!

روی استوری هات میخ شده و معمولمه سر سری رد نمی شه

حالا ما نمی دونیم کلیپ درباره چیه که جواب بدیم !!

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 
2706