2733
2734
عنوان

تعبیر خواب لطفا بیاین مهمه برام

63 بازدید | 4 پست

خواب دیدم خودم، خواهرم و پسر ۷ ساله ش و خواهر دیگه م تو اتاق خونه بابام خواب بودیم

خواستم بلند شم برای نماز

پسر خواهرم مثل اینکه یه کاری کرده بود من بهش چیزی گفته بودم حرفی زده بودم ک یادم نیست و خواهرم پرید به عالمه داد و هوار کرد باهام دعوا کرد اخر حرفاش گفت من نماز نمیخونم(یعنی خودش) این(یعنی من) بلندشه نمازش بخونه چکار با بچه من داره

منم جوابش ندادم و تو دلم میگفتم چقدر الکی داد و هوار کرد

بعد رفتم داخل حیاط که برم تو سرویس لباسام عوض کنم اماده نماز شم

عوض کردم و رفتم

وارد حرم شاهچراغ شدم بسیار شلوغ بود

خواستم با جماعت نماز بخونم ، دیدم یه دختر جلف که اشنا بود تو خواب هم همراهم وایساد به نماز

اقتدا کردم به امام جماعت ، بعد متوجه شدم اونها رکعت دوم هستن

فهمیدم دیر رسیدم خواستم فرادا بخونم

دختر جلف خوابید رو زمین و مانع منو مهر شدم

بلند شدم برم یک صحن دیگه حرم که نماز به جماعت نبود تا فرادا بخونم ، دختره بردم صحنی ک خانما و اقایون مختلط بودن

وایسادم به نماز دیدم دختره با اقا صف جلویی هم صحبت شد

اقا برگشته پشت سرش و نگاهم میکنه تو دلم گفتم معذبم به اینجور نماز ک یکی نگاهم کنه رفتم جامو عوض کردم

رفتم صحن دیگه بدون دختره

و خواهر بزرگم دیدم نشسته

رفتم پایین تر دیدم مردم دراز کشیدن استراحت میکنن

همونجا مهر گذاشتم زمین ک نمازم بخونم

اما یادم نیست خوندم یا ن

اما قبلش ک موفق نمیشدم بدو بدو میکرد

اما دیگ اروم شده بودم

با اون دختره از اون صحن رفتیم به زیر زمین گفتم تو دلم کاش از اول امده بودم اینجا ، اینجا رو دختره بلد نبود ک اذیتم کنه ، بعد دیگ با دختره با ماشین فامیل مون میرفتیم خونه

تعبیرش ممنون میشم بهم بگید

برا منم بگین:قبلش خونمون بودیم خاهر زادم رفت پشت در خود ارضایی میکرد تو خیابون .منم حرص نیخوردم تر پنجرخ مراقب بودم کسی سمتش نیادو نبینه ولی مادرش ک خاهرم عین خیالش نبود‌بعد‌‌.‌....‌گذشت یه مهنونی رفتیم سفره های افطار پهن بود چند ردیف ادم های زیادی دور سفره ها مشست بودن.کسی که دوسش دارم انتهای محلس نشست بود‌.او میزبان بود.من ار روی آنتن پشت بوم پایین نگاه میکردم سرم گیج رفت

برام دعا کنین فرهنگیان بیارم و شرمنده مادرم نشم😘من نیازمندم تک دختر جهان پسری با قد ۱۹۰ و ته ریش و چشم ابرو مشکی باشم😂🦧
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اول اینکه کار بدی میکنی خوابتو برای اینهمه آدم تعریف میکنی 

خواب رو باید پیش یه آدم مومن و معتمد تعریف کنی یا به آب. روان چون هر کس ممکنه هر تعبیری بکنه و معمولا اولین تعبیر درست میشه این حدیث پیامبر ص هست که برای زنی سه تعبیر کرد که شوهرش سالم از سفر یر میگرده ولی دفعه چهارم زن به کس دیگه ای گفت اون بد تعبیر کرد و شوهر طرف مرد 

پس خوابو کلا واسه همه نباید تعبیر کنی وقتی هم از خواب پا میشی بلا فاصله باید بگی خیره انشاالله خواب خوبی دیدم 

و گمان بد به دلت راه ندی