2733
2734
عنوان

دیشب تاحالا قیدشوهرمو زدم دیگه نمیتونم وجودشو توخونه قبول کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3250 بازدید | 112 پست
نه ۱۲وپونزده نیست ۹و ۱۵هست 

در هر صورت تعمیر بهتر از تعویضه بخدا منم با شوهرم کلی مشکل داشتم سر اخلاقش بعد هشت سال زندگی خسه شدم میخواستم جدا بشم ولی تصمیم گرفتم ب زندگیم بر گردنم و درستش کنم و تونستم تقریبا توهم میتونی من مطمعنم فک نکن زندگی بعد طلاق برات گل و بلبل میشه تازه اول بدبختیا شروع میشه

برو سرکار عزیزم به هرحال بخوای جداشی هم باید کار کنی خرج خودتو بدی 

نمیزاره وگرنه الانم کلی کار برام هست من مهارت کار دارم بعداز جدایی باید برم 

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در هر صورت تعمیر بهتر از تعویضه بخدا منم با شوهرم کلی مشکل داشتم سر اخلاقش بعد هشت سال زندگی خسه شدم ...

بدبختی بیستر ازاین ندارم نمیتونم تحملش کنم اگه بدونی میبینمش به شکل چی میبینمش خودت میگفتی برو انقداذیت میشی بروو این دیگه خودشم بکشه من دیگه نمیخوامش

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
بدبختی بیستر ازاین ندارم نمیتونم تحملش کنم اگه بدونی میبینمش به شکل چی میبینمش خودت میگفتی برو انقدا ...

من گفتم برو انقد اذیت میشی کی گفتم؟؟؟!!!؛😐😐

مشاور برا این روزا گذاشتن اگه نمیاد خودت تنها برو پیش مشاور

2731
من گفتم برو انقد اذیت میشی کی گفتم؟؟؟!!!؛😐😐 مشاور برا این روزا گذاشتن اگه نمیاد خودت تنها برو پیش ...

نگفتم شما گفتی برو میگم اگه میدونستی من باکی دارم زندگی میکنم از ازار اذیتاش مطلع میبودی میگفتی برو پیشش نمون ازاین زندگی بدتر نصیبت که نمیشه اشتباه برداشت کردی 

نمیزاره تا جلودربرم باخوانرم قطع رابطه کرده چندساله نمیزاره رفت و امد کنیم کتکاش توهیناش تحقیراش همه گذشتم ولی ازاین نه هیچوقت نمیگذرم هیچوقت 

نگفتم شما گفتی برو میگم اگه میدونستی من باکی دارم زندگی میکنم از ازار اذیتاش مطلع میبودی میگفتی برو ...

ب خدا شوهره منم همین بود حتی تا پارسال تا تو حیاطم اجازه نمی‌داد برم کدب پسرم دوچرخه سواری یاد بدم دست بزن داشت تو هین میکرد با خونوادم خوب نبود خرجی آنچنانی نمی‌داد ولی الان خوب شده پسرم ک بزرگ شده جلوش وای میسته در حدی ک پسرم قشنگ برام تصمیم میگیره ک برم بیرون و باشم هیچی نمیتونه بگه توهم وایسا احتمالا بچت بزرگ بشه خوب میشه

ب خدا شوهره منم همین بود حتی تا پارسال تا تو حیاطم اجازه نمی‌داد برم کدب پسرم دوچرخه سواری یاد بدم د ...

دیگه دلم باهاش نیست بمونم مدیون دلم میشه از چشم ودلم رفته میگم هرکار کنه ها هرکار کنه دیگه نمیخوامش من الانم کلی خواستگار دارم نه که زیبا باشم ولی بخاطر اخلاقه زیبایی یاهرچی کلی خواستگارم میاد فک میکنن مجردم بعد این انتخاب درست رو انجام میدم دیگه خیلی دقت میکنم میخوام باقی عمرم رو باکسی باشم که قدرمو می‌دونه وقدرشو میدونم دوسم داره ودوسش داشته باشم باارامش زندگی کنم من دیگه این ادم بشه پیغمبرم نمیخوامش تموم شده برام مرگ یه بار شیون یه بار تموم میشه میره پی کارش بچمم میزنه جوری که خون دماغ میشه بعد بمونم بااین که به بچه خودشم رحم نمیکنه یه طفل معصوم کوچیک ومیزنه بعد دلمو به این خوش کنم نه نه اصلا مرد اینبار واقعا مرد تودلم 

2740